Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb.2 hónapja van fülbevalóm,...

Kb.2 hónapja van fülbevalóm, de most begyulladt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapból orvosi fémet raktak bele, az is volt benne legalább 5-6 hétig, csak elveszítettem róla a golyó részét és ezért sürgősen vennem kellett másikat. Csak bijout tudtam venni, mert csak jövőhéten hoznak ezüstöt! Tudom, hogy a bijoutól jobban begyulladhat, de eddig még nem gyulladt be jobban. Valószínűleg nem bírja a fülem az orvosi fémet! Most fáj egy kicsit és gennyedzik, meg piros is, valamint érzek benne egy csomót is, ami szerintem gennycsomó!! Kivenni nem szeretném semmiképpen! Mit javasoltok? Most minden reggel Betadine oldattal lefertőtlenítem és beszoktam kenni Tetran kenőccsel is, de nem látok javulást, max. talán annyit, h nem gyulladt be jobban! Egyáltalán mitől gyulladhatott be? És már nem kellett volna begyógyulnia?, mert azt mondták, h 6 hétig kell az orvosi fém fülbit benne hagyni, utána már nem forr össze és begyógyul! Attól tartok hiába tennék bele ezüstöt, attól is ugyan ilyen gyulladt lenne! A gennycsomó elmúlik?
2009. nov. 22. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! De gyorsan! Vedd ki a fülbevalót és majd megmondják mit csinálj!
2009. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet fémérzékenység. Én pl. csak arany fülbevalót tudok hordani anélkül, hogy begyulladna a fülem.
2009. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jövőhéten úgy is mennem kell bőrdokihoz, akkor meg is kérdezem, hogy mi lehet vele! Olvasom itt, hogy nagyon sok mindenkinek van ugyan ez a problémája sajnos, viszont ez elmúlik! Nemtom...!

Remélem az ezüsttől jobb lesz!

2009. nov. 22. 11:23
 4/5 Sexylady ***** válasza:
Szerintem ezzel hülyeség elmenni dokihoz. Én augusztusban csináltattam az 5.-et, és most nemrég gyógyult meg rendesen. Mindegyiknél éreztem én is csomót, és gennyeztek is kicsit, és most semmi bajuk. persze rendszeresen alkohollal fertőtlenítem őket, és csak ezüstöt meg nemesacélt teszek be.
2009. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is begyullad a bizsutól :D

Nemkell ezért dokihoz menni, az úgyis kivetetné csak -.-

Tegyél bele ezüst vagy arany ékszert, helyre fog jönni :)

2009. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!