Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes szemöldökö...

Szerintetek érdemes szemöldököt tetováltatni, szép?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 23:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia. Bár látatlanban nehéz rendes tanácsot adni, de sztem még festetned sem lenne muszáj. Van egy általános szabály, hogy a szemöldök legyen egy árnyalattal világosabb, mint a haj, különben öregít. Gondolom ezalól kivételt képeznek a nagyon világos szőkék, de a világos barna-szőke az még belefér. Ha nem tetszik a szemöldököd alakja, akkor megpróbálhatod magadnak is kiszedni (aztán max. a kozmetikus kijavítja). Először azokat szedd, amik egyértelműen látszik, hogy felesleges szálak (jóval a szemöldökvonal alatt stb.) és utána fokozatosan alakítsd ki az ívet. Nem kell, hogy 1. alkalommal tökéletes legyen, mert akkor fogsz beleszedni. Lehet, h. csak pl. 1 hónap múlva lesz olyan formája, amit te szeretnél, de addig is látni fogod, hogy mi ad természetes hatást, mi áll jól. Szóval sztem megéri próbálkozni.

A másik a színe. Az nem mindig baj, ha halvány. A formáját világos barna szem/szemöldök ceruzával tudod korrigálni. Nem tudom, mennyire sminkeled magad, de pl. világos szemöldökhöz nagyon szép tud lenni, ha sötét színnel kiemeled a szemed:

[link]

[link]

[link]

[link]

(Mondjuk az utóbbi nem éppen sötét, de ez is jól néz ki.)

Vagy egyszerűen nem a szemedet emeled ki, hanem a szádat:

[link]


Remélem tudtam segíteni. De légyszi, ne tetováltass!! :)

2009. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon csúnyák ezek a szemöldökök. Na az enyém is ilyen, olyan mint a 3. linken látható szőke lányé, totálisan egyenes.


A 4. link egész jó.

2009. nov. 22. 19:28
 13/13 nina21 válasza:
szerintem akkor érdemes,ha ki szoktad húzni szemöldök ceruzával!Én azért tetováltattam ki,mert mindig kentem,és kellemetlen volt mindig figyelni rá!:) de az is benne van a pakliban,hogy elrontják.. abban az esetben már olyan marad!(az ilyen eset ritka)
2010. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!