Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes szemöldökö...

Szerintetek érdemes szemöldököt tetováltatni, szép?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 23:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
szerintem ne tetováltass az arcodra..
2009. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon gondolkodtam rajta, de tartok tőle. Nekem nincs szép szemöldököm. Még senki nem szedte szép ívesre. Van olyan, hogy nem lehet valakinek, csak olyan "egyenes" semmilyen? Vagy a kozmetikusok bénák, akiknél jártam?


Úgy szeretnép szép íveset, egyébként kerek arcom van.

2009. nov. 22. 00:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szedd magadnak és akkor olyanra csinálod amilyen tetszik. Akár ívesre is, szerintem nincs olyan hogy nem lehet, esetleg kitoldod ceruzával ha kell.

De ne tetováltass ha nem muszáj.

2009. nov. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is, kiment már a divatból a tetovált szemöldök. Másodszor, amikor "divat" volt a tetovált szemöldök és szájkontúr, akkor is borzasztóan és nagyon természetellenesen néztek ki... Egy szemöldököt annyira egyszerű formázni... Nekem volt már egyenes, volt már félköralakú-íves és most ilyen "tört", vagyis félig egyenes félig íves. Minden kozmetikusnak kell lennie ilyen szemöldökformáknak, azt megmutatja neked, te kiválasztod a neked megfelelőt és ő olyanra szedi a szemöldököt, ahol meg pótolni kell egy kis szemöldökceruzával, megmutatja hogy kell és mennyire erősen "rajzolni". De a tetovált szemöldökről mondj le, mert írtó ciki, ultra-gáz és ronda...
2009. nov. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én még nem láttam szép tetovált szemöldököt.
2009. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én se láttam még szépet, nagyon gusztustalan, de olyan jókat röhögünk a homlokra kékkel rátetovált szemöldökű néniken... :D

De fiatalon is gusztustalan. csak emnj el kozmetikushoz azt passz, tetoválni nem kell!

2009. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

pl.ez számomra nem szép:

[link]


pedig elég jól van megcsinálva.de soha nem kelt természetes hatást.ha nem muszáj ne csináltass

2009. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
fuj szerintem undorító
2009. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na, pedig én ilyenről besélek. Nagyon szép, rendezett formája van. Szeretnék ilyen szép íveset, de soha nem csinálják meg így, pedig másoknak természetesen is tud ilyen lenni.


Én eddig 3 kozmetikusnál jártam, bár vidéken. Egyik sem kérdezte meg igazából, hogy mit szeretnék, csinálta, ahogy jónak látta.


Magamnak próbáltam már, jól beleszedtem, a ceruzával való kihúzás meg nem megy, mert hóka vagyok, akár a hó. :D

Rikit rajtam.


Nem tud valaki Debrecenben vagy Nyíregyen egy remek kozmetikust?

2009. nov. 22. 15:53
 10/13 A kérdező kommentje:

Festve nem rossz amúgy,ha kozmetikus festi, csak nincs alakja, nekem az egyenes nem jön be, nem emeli ki a szemem. :S

Egyébként egy szőkésbarna halvány hajhoz és bőrhöz milyen festést ajánalnátok?

Nekem sötét barnár szokta, szinte fekete. Mondanom sem kell, hogy 2 napig rikít a fejemen. :D

2009. nov. 22. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!