Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc körömlakkmárkátok?

Mi a kedvenc körömlakkmárkátok?

Figyelt kérdés
Megköszönném ha azt is odaírnátok hol szoktátok venni , és milyen árban.
2013. nov. 23. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Essence, miss sporty

mert ezeknek széles ecsetük van és egy rétegben fednek, nem kell velük bíbelődni. Ráadásul az essencenek rengeteg féle színű lakkja van. A rossmannban, dm-ben lehet őket kapni és kb. 400-500 ft körül vannak.

2013. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Az új Essence lakkok sajnos nem olyan jók mint a régiek, azokat én is szerettem, és van is egy csomó.

A miss sporty se rossz, vagy a Catrice, az Avon lakkok is egész jók. Az Avonon kívül a DM-ben találhatóak és ezek a lakkok nem drágák (1000 ft. alatt). Kicsivel drágábbak de jobb minőségűek a Loreal lakkok.

2013. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Catrice meg az Avonos lakkok nagyon foltosak lesznek, és alig van színük, három rétegben kell őket használnom minimum. :/
2013. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

NYC- Rossmann vagy Müller, 700 forint körül

Manhattan - DM, 1000 forint körül

2013. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Chanel - Marionnaud, kb. 7000 Ft

MAC - MAC, kb. 4000 Ft

OPI, Essie, China Glaze - ezeket külföldön szoktam beszerezni, változó áron.

2013. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

még egyet sem találtam ami nagyon jó lenne olcsó kategóriában.

de a kedvencem a rimmel

2013. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Moyra - Keresztúron (17. ker) van egy kifejezetten műkörmösöknek (és fodrászoknak) készült bolt, ott lehet kapni, illetve az Ázsia Centerben. A műkörmös boltbaan 600 ft, az Ázsiában 400 körül vannak.
2013. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Essence, bár nem mindegyik lakkjukkal vagyok megelégedve, de sok van tőlük és alapjában véve szeretem őket.
2013. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Essence és Miss sporty, épp mint az első válaszolónak. Széles ecset és megfizethető ár. Ennyi!
2014. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!