Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc alapozótok?

Melyik a kedvenc alapozótok?

Figyelt kérdés
Ti mire esküsztök? Mik váltak be eddig? Mennyibe kerülnek?
2013. okt. 30. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
maybelline BB krém, nagyon jól fed, kb 2400 ft, kicsi tubus, de egy csepp is elég belőle, kb 8 hónapja megvan és még mindig van benne elég.
2013. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Revlon Colorstay alapozó

Make Up For Ever HD alapozó

2013. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
FM Group Advanced Foundation (tökéletesen fedő alapozó). Imádom, mert jól fed, és egész nap a helyén marad, szóval nagyon tartós. Bár szemezgetek még az Astor Perfect Stay alapozójával, lehet kipróbálom majd azt is.
2013. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a Max Factor CC krém a kedvencem, nagyon szeretem még a Max Factor Color Adaptot is. Nekem ezek váltak be legjobban. A Facefinity talán még jobb, de nekem abból sajnos a legvilágosabb is túl sötét. Mindegyik 3000-4000 Ft körül van, a Rossmannban viszont sokszor akciós, 25-45% körüli akció szokott rájuk lenni, mindig olyankor veszek.
2013. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Essence stay all day- jó fedés, matt, 1250 ft.
2013. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!