Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc Beyonce...

Melyik a kedvenc Beyonce parfümöd?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc parfümöd Beyoncetól? Miért pont az? :)

Milyen korcsoporton tudod elképzelni ezt az illatot ezeket a parfümöket? Azért szereted, mert Beyonce adta ki vagy csak az illat fogott meg? :) írj kort és nemet is :)

Személyes véleméynem: Imádom a Heat parfümöt annyira nőies és szexi...fullasztóan erotikus nagyon én vagyok. Téli tökéletes szerintem, én akkor szoktam használni.:)

A heat rush a második nagy kedvenc mert gyümölcsös és fűszeres igazán nyári illat most is ez van rajtam...imádom...:) Beyonce dalai nem fognak meg és nem tudok róla sokat a zenéjét nem hallagatom idegenkedtem is ettől a parfümtől de meg kell modnjam eddig ez a legjobb két parfüm amivel találkoztam! :) Az áruk is baráti.:) Végre nem csak simán virágos vagy túl édes illatú parfümök vannak. :) A többi illatát viszont nem szeretem, nekem ez a kettő a favorit :) 23/L



#Pulse #Beyonce parfüm #Heat rush #Heat midnight #Pulse nyc #Heat ultimate elixír
2013. aug. 12. 20:12
 1/1 anonim válasza:
100%
Én a Heat Rusht próbáltam eddig ki és imádom. Barátomtól kaptam miután összejöttünk. Nagyon jó illata van és mindig eszembe juttatja a szép pillanatokat. Édeskés finom illata van. :) 19/L
2013. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!