Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Ha egy lány kicsit...

Pasik! Ha egy lány kicsit pattanásos, és alapozó van rajta, akkor belé szeretnél?

Figyelt kérdés

leírhatjátok azt is hogy mi a lényeg nektek egy nőben:)

sminktől mindent:D

kiváncsi vagyok :$


2009. nov. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy kicsit össztettebb dolog, mint az alapozó vagy a smink :) fontos a lány személyisége, és ez nem rizsa. Nehéz valakibe látásra belészeretni, de másnap reggel meg mikor lejön az alapozó, úgy is kiderül minden, szal fölösleges álcával próbálkozni. Ha nem abba szeret bele aki vagy, akkor már régen rossz.
2009. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagyis hát úgy értem,hogy járnál-e vele:)
2009. nov. 18. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jó fej vagy meg belül "szép" akkor alapozó nélkül is járnék veled, erre akartam következtetni :) de egyébként a válasz igen, de alapozó nélkül is van sansza a dolognak.
2009. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
elárulok egy titkot, a pasiknak is vannak pattanásaik. szóval szerintem marhára nem érdeklik őket a te pattanásaid. ha valakinek alapjáraton szimpatikus vagy, és tetszel neki, akkor járni fog vele. nem pattanás, hanem személyiség és önbizalom kérdése a dolog.
2009. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de ez elmondanám! A én barátom fején minimum 10 pattanás van, de ha szeretem, nem számít. Észre sem veszem, mert imádom. Ha valakit nagyon szeretsz, akkor a hibáival 1ütt szereted.
2009. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 22. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!