Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajszik! Mit csináljak, hogy...

Csajszik! Mit csináljak, hogy szép legyen a bőrőm alapozó-korrektor nélkül? Mert csak azokkal szép. És kb 5óra múlva lekopik. Vagy mit tegyek hogy tartós legyen az alapozó? Segítesetek: szomorú lány

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
a szemed alatt korrektor,máshol alapozó,utána kis púder és spriccolós flakonból kis vizet spriccelj az arcodra tartósít. mindig jóminőségű és a bőrödnek megfelelő kellékeket kell használj!
2009. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj bőrradírt heti 1*. Clean and clear az Avonból, vagy vmi jobb minőségűt és könnyen felszívódó arckrémet! Ez segíthet... De amúgy olyan igazi tartós alapozó nincs, úgyhogy naponta többször korrigálnod kell az arcod, de csak púderrel. Az mattít. Sok sikert.
2009. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
20:59-es vagyok. Clearskin az Avonból. A Clean and clear is remek amit tescóban is kapsz. Bocsi a félregépelés miatt. ;o)
2009. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miden este sima kék fehér dobozú Dove szappanal mosd meg az arcod jól körkörösen bemaszírozva. Egy héten csak max 2 szer használj arcradírt a legjobb tényleg a Clean Cleres. Habár a bőrgyógyász által felírt Zinerity oldat baba bőrt csinál kiszárítás nélkül. Én 23 éves vagyok és évek óta én se mozdulok ki alapozó nélkül.Pedig nem vészes a bőröm csak az arcsontomnál sok apró halványpiros kiütés jönn ki. De a Dove szappan mintha használna meg a Clean Cleanes arcradír. Babatörlőkendő is jó az alapozó esti lemosására de abból legallább 5 darab a tísztításra.
2009. nov. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha tényleg Zinerityet használsz a letísztitott arcbőrödre gyönyörű bőrőd lesz. Plusz napi 1 liter kamilla tea ivás. Tartós alapozó a Manhatten márkától a

Powder Matte alapozó. Egy rétegbe maximálisan fed és tuti matt tarós. És nem is drága. Fekete színű a tubusa. Ennél tertósabb DM be kapható alapozórol nem tudok. Pedig én már rengeteg alaozót kipróbáltam. De ez igazán tartós és matt.

2009. nov. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) Remélem javulni fog.
2009. nov. 15. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az alapozó elfedi a bőrhibádat, gondolom azt szeretnéd ha megszűnnének.

menj el egy kozmetikushoz. ilyen déghez ahol van pénztáros stb. kérj egy tisztító kezelést és közben kérdezgesd hogy a te bőrtípusodra milyen krémet ajánl. mindenkinek más és más miylen bőre van. 2 egyforma nincsen. akinek ez széppé varázsol a másiknak épeen eltömít és így tovább. egy jó kozmetikus meg tudja mondnai hogy mi a TE arcbőrödre való krém. remélm segítettem.

pusz

2009. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapozó: Az Ó utcában (nagykörútról nyílik) van olyan sminkes üzlet, ahol pl. égési sérült arcra lehet alapozót venni vagy olyan arcra ami túl érzékeny és a drogáriás cuccokat nem bírja. Ezek az alapozók mindent elfednek, nincs olyan bőrhiba amit nem, és egész nap ott maradnak az arcon. Nem kerül lényegesen többe egy ilyen mint egy márkás, 6 ezer Ft körül vannak.


Igaz, ettől az arcod nem lesz konkrétan szebb, de az alapozó mizériát megoldja :)


Ági

2009. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!