Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csinálhatnék a körmömmel,...

Mit csinálhatnék a körmömmel, hogy újra egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Mindig erős, egészséges és hosszúra növesztett körmeim voltak, azonban a fizikai munka azért árt neki, és így gyakran letört egy. Ezért úgy döntöttem, hogy műkörmöt csináltatok. Tip zselét csináltattam, 2 hónapig volt meg, majd én leszedtem magamnak. A zselét lereszeltem erős reszelővel meg géppel, a tipet meg leoldottam acetonba áztatva. Csak az a baj, hogy volt ahol letört a tip, és vitte magával a körmöm felsőbb rétegeit is, illetve a csiszológéppel volt ahol megsértettem a körmöm felső rétegét. A lényeg, hogy szörnyen elvékonyodtak a körmeim, és elég csúnya lett. Mit tudok vele csinálni?
2009. nov. 15. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
uuuuhhh bakker.El kellett volna menned körmöshöz,hogy leszedje.De még nem késő.Menj el ő ad kezelést amivel jó lesz.
2009. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából azért nem hozzá mentem leszedetni, mert összevesztünk...(meg mert szokás szerint olyan "okos" voltam)
2009. nov. 15. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedj kovaföld kapszulát, és én olivaolajjal (extra szűzzel, amivel főzni szoktunk)kenem a körmeimet... Bekened öket, belemaszírozod az olivaolajat, majd megmosod a kezed, ahogy a manikűrösnél...
2009. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!