Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkpaletta, melyiket válassz...

Sminkpaletta, melyiket válasszam, ami egészséges?

Figyelt kérdés
No name, gondolom kínai? sminkpaletták már 2000 ft körül kaphatók a neten, magyar webáruházakban is, ugyanaz, mint ebayen...Tudnátok ajánlani valami essence-hez hasonló márkát, nem túl drága plaettát, ami megbízható minőségileg is? Kínait nem szívesen kenek magamra...leginkább soha....:( ezért nem tudom ebayről is mlyiket kellene rendelnem, ezerféle van.
2011. szept. 24. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ mekkorát akarsz..ha sok színt akkor coastal scents paletták. nekem ugyan csak egy van de nagyon szeretem. jó minőségű, nagyon pigmentált. én 25 euroért rendeltem a német ebay-en.
2011. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a dm-nek van egy alverde márkája,ami kifejezetten érzékeny bőrre van!(zöld dobozos termékek).Más márkákból még nem találkoztam érzékeny bőrre valóval.. bár max 4 szín van egy mini palettában én nagyon elégedett vagyok vele.2-3db 4színűvel már azért elég sok variációt lehet összeállítani sminkhez!

(bár nekem van kínais palettám is,amiben vagy 10szín van,van h&m-ben vásárolt 36színű palettám is,ami pl csillámos,van pigmentáltabbom is).

2011. szept. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kínai azért 2e, mert kispórolnak belőle bizonyos anyagokat és az ártalmasakat (amik olcsók) bennehagyják. Nem véletlen annyi az ára, hisz az összetevőket meg kell fizetni a gyártónak is!

Én biztos nem vennék olyat, ami 2e forint körül van, mégha kinézetre ugyan olyan, mint a másik, de az be van vizsgálva.

Ez egy örök dilemma és sokan nem értik, miért kerül az egyik termék mondjuk 5e forintba a másik, ami ugyan úgy néz ki az meg 2e forintba. Hát azért, mert más az összetevő, de a kinézete tök ugyan az.

2012. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!