Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Reggel amikor felébredsz mi...

Reggel amikor felébredsz mi az első dolgod?

Figyelt kérdés
Itt arra értettem hogy pl : 6 órakkor felkelsz, mész zuhanyozni, vagy fogat mosol, sminkelsz e, használsz e parfümöt, és milyen sorrendbe. Tudom kicsit furcsa kérdés de kíváncsi vagyok hogyan kezditek a napotokat.
2009. nov. 10. 16:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

pisi

fogmosas,arcmosas

oltozes

parfum

smink

haj

cipo

go suliiii:D

2009. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
9kor:rögtön pisi,rögtön kávé +cigi,msn,utánna zuhanyozás,haj,smink,öltözködés, és indulás 12:30ra a suliba:D K17
2009. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
7:15-kor kitápászkodok az ágyból mert 7:30-kor indulunk suliba. Ezalatt, Wc-zek, fogatmosok,fésülfödök (amikor tduok xĐ) este csinálok reggelre teát, még azt beletöltöm üvegbe tesómnak meg magamnak, meg csinálok kaját nekünk(tesóm 17 éves, én 13) :S
2009. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

én a suli közbeni készülődést írom le, mert nyáron annyit lustálkodok hogy össze vissza van az egész:D

Amúgy este szoktam zuhizni.

Szóval:

Pisilek

bepakolom a táskát

dezodor

felöltözök

megcsinálom a hajam

sminkelek

parfüm

reggelizek

fogatmosok

felhúzom a cipőt

megpuszilom a kutyát búcsúzóul és megyek suliba:D

2010. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!