Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem fogom tudni berakni a...

Nem fogom tudni berakni a piercing-et? (Helix)

Figyelt kérdés

Lövettem a helix-em(tudom,hogy nem lövetni kellett volna,de most már késő bánat),és most vettem bele piercing-et. Amikor megláttam,hogy milyen vastag a szára,majdnem hátast dobtam. Kb. három hete lőtték amúgy. Mikor cserélhetem ki? Ha nem fér bele,akkor mit csináljak? Lehet tágítani?

Előre is köszönöm!



2013. okt. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg nem kellett volna, de ez már késő. Fél évig ne vedd ki, ne piszkáld. Piercinget nehezen fogsz tudni belerakni, mert a fülbevaló, amivel lőtték 1-1,2 vastagság körüli lehet, a piercing 1,6-1,7. Azért bele lehet rakni, de eléggé fog fájni. Előbb szerintem próbálj vékonyabb szárú piercinget belerakni, de fél évig ne piszkáld.
2013. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Megpróbálok keresni vékonyabb szárút. :/

2013. okt. 5. 13:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt találtam,de nem tudom,hogy milyen vastagságú lehet.



[link]


A szélesség utal netán erre?


[link]

Most ilyen fülbevalóm van a cimpába,amit szintén lőttek. (Csak viszonítás képp,hogy a helixem is lőtték,akkor talán belemegy majd a fentebb linkelt is :/)

2013. okt. 5. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a mérete:) Itt pl van 1,2-es, szerintem előbb olyat próbálj belerakni. Sőt, ha ez belemegy, szerintem nem is kell tovább tágítani a lukat.
2013. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. okt. 5. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!