Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence termékekről vélemény?...

Timeaa_ kérdése:

Essence termékekről vélemény? És írjatok bevált termékeket alapozó púder szempillaspirál stb

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

BB-krém: elégedett vagyok vele. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, elfedi az apróbb bőrhibákat.


Körömlakk (Color and go): sok színem van, ezeket is szeretem. Az ecsetével könnyen lehet dolgozni, mert vastag és széles. A színek szépek. Viszont az nem igaz róla, hogy gyorsan száradna.

2013. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. szept. 13. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a vízálló szemhéjtust próbáltam (ilyen kicsi és türkiz "kupakja" van),na az tényleg vízálló és alig lehet lerobbantani.Az új körömlakkok elég gagyik sajnos...
2013. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) És próbálta már valaki a sárgadinnyést szájfényt?
2013. szept. 13. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:

[link] <--Ez sokat segíthet :)

A dinnyéset nem próbáltam.Viszont van a gel tint,az finom és szép színt ad.

2013. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapozóból a habállagú Soft Touch Mousse-t próbáltam, én szerettem, többet is elhasználtam. Jól fed, de nem annyira tartós sajnos. A korrektorok közül a stiftes, a Stay Natural és a Stay All Day is jó. Púderből a régi fajta porpúdert használom, ezt nagyon szeretem. A kőpúderből a Translucentet használtam, de az nem jött be. A Silky Touch pirosítók is egész jók. Szemceruzából amit használok már nem lehet kapni, pedig nagyon jó, egész nap fent marad a vízvonalon is. A szemhéjpúderek többsége is jó minőségű, persze vannak kivételek. Amiket nagyon rühellek tőlük, azok a spirálok. 3-at próbáltam, mindegyik borzalmas volt, morzsolódott le, vagy összetapadtak tőle a szempilláim, vagy kenődött... A rúzsok szájfények szintén jók, de a tubusos kis szájfényt utáltam, mert nagyon ragadt. Most ennyi ugrik be. :D
2013. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja még a lakkok. Én szeretem őket, a többségük nekem bevált, napi mosogatás mellett is fent maradnak egy hétig.
2013. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A régi lakkjaikat szerettem, az újakról nem hallottam túl jókat.

Van még egy essences pirosítom, az is nagyon bejött, meg az i love extreme szempillaspirál az, amit imádok:)

Alapozót is vettem tőlük, valami matt van a nevében, de az nem jó, még a legvilágosabb is sárgás a bőrömön.

2013. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A long-lasting szemceruza nálam nagy kedvenc. Egész nap nem mosódik el. Alapozót most vettem, tartósan még nem volt rajtam, de ez is jónak tűnik. Én meg vagyok elégedve.
2013. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem van egy essences filctoll szerű szemkihúzóm.Nagyon jó és extra vékony csíkot is lehet vele húzni.Tartós nagyon de ha sminkelmosóval próbáljuk leszedni akkor az hipp hopp lelehet szedni.szerintem jók az essences termékek de én maradok a Miss Sportynál.
2013. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!