Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyári vízálló smink összeállítás?

Nyári vízálló smink összeállítás?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és sokat leszek medence, víz közelében. Tudtok vízálló sminket ( alapozó, spirál, tus, szemhéjpúder) mondani amiket be lehet szerezni boltban? (nem csak neten, [Szegedi vagyok]) ha tudtok konkrét termékeket mondani megköszönném :) Jó nyarat mindenkinek :)

2013. júl. 21. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne használd. Elég gáz így pancsizni.
2013. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
alapozó vízben felejtős, mert a vízálló is részben lekopik, foltos leszel tőle. a napon meg a bőrbe égve ronda foltokat okozhat egy életre. a többiből sem tudok olyat ami vízálló lenne, ezeket nem medencébe tervezték, max annyira vízállók, hogy ha arcodra esik két szem eső akkor még nem folyik le. szemhéjpúderből még olyat sem láttam ami ne maszatolódna el 1 óra alatt, pedig a legjobbakat szoktam venni.
2013. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A smink bulira kell nem strandolásra :) szóval nem égetné rám a nap.

Igazából utánanéztem és mind létezik csak nem tudom Magyarországon mennyire árulják és milyen áron 5000 Ftból kéne minél többet beszerezni :| Rossman, dm esetleg árul ilyet?

2013. júl. 21. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
rossmannban vannak vízálló cuccok, en tavaly azokat használtam strandra és nem folyt le rólam a festék. vízbe nyugodtan mehetsz vele, ha nem buksz le a víz alá nincs vele gáz:) de alapozót tényleg ne használj napon
2013. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapozót nem tudok, szempillaspirálból szinte minden márkának van vízállója, válassz olyat, aminek a sima verzióját szereted, általában mindenhez adnak ki vízálló változatot is. Aki azt írta, hogy a legjobb szemhéjpúdereket használja, mégis elmaszatolódik 1 óra alatt, az vagy hazudik, vagy béna. Vagy nem hallott még szemhéjalapozóról. Vegyél Artdeco-t, ez a legjobb belőle, mindent a helyén tart, ideig óráig még vizesen is. Tusból zselés tust válassz, amit ecsettel kell felvinni. Még nem próbáltam, de úgy hallottam, az Essence zselés tusa sminklemosóval is nehezen jön le.
2013. júl. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
alapozót felejtsd el, mert az le fog jönni. Spirált vegyél vízállót (a maybelline-é jó és nekem nehezen jön le), tust az esence-től vegyél , vízállót, ezt: [link] én ezt használom és se be nem repedezik, se el nem kenődik 24 óra után sem, és lemosni is csak olajjal tudom (sminklemosóval nem) , van zselés tusom is az essence-től, de az lejön sminklemosóval és vízzel is. Szemhéjpúdert ne használj, mert egy idő után a vízálló is felmondja a szolgálatot és csúnyán szétfolyik. esetleg a folyékonyakat, krémeseket megpróbálhatod, mert azok tartósabbak.
2013. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)) akkor rendes krémállagú szemhéjfesték? vagy abból is van vízálló? az essence tust biztos megveszem akkor :) szemhéjalapozót láttam már és szeretnék is de hol lehet olyat venni?
2013. júl. 23. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Artdeco-t én Müllerben szoktam, mert ez van hozzám legközelebb, de szerinetm van Douglas és Marrionaud üzletekben is.
2013. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet elmegyek Müllerbe. Ha tényleg ilyen nagy ott a választék :)
2013. júl. 24. 18:46
 10/10 anonim válasza:

Esetleg ha még valakit érdekel ( tudom már jóóó régóta nem aktuális) de kapható az essence-nek egy Lash With Out Limits brown nevű szempilla spirál. Ez alapvetően nem vízálló de csak jó tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Most nyáron már rengeteget használtam medencébe

tengerbe és egy picit sem folyt le . Mindenkinek tudom ajánlani (dme-be és rosmanban is lehet kapni)

júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!