Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fül piercing szúrás? (Többi...

Sz.... kérdése:

Fül piercing szúrás? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Holnap megyek ilyen tragus piercinget szuratni (meg még egy simát 3.lyuk ) kozmetikaba fogjak megcsinálni .na most ugye en még kiskorú vagyok és nem lesz velem szülő.Ilyenkor helyben kapunk egy papírt amit ki kell tolteni vagy itthon is irhatunk (ha kell )ha itthon is lehet PONTOSAN mit írjunk? Teljesen tanácstalanok vagyunk:D a válaszokat elore is köszönjük:D

2013. szept. 9. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Kozmetikában csinálnak tragust? Tyű... Lövik? :O

Az már piercing, szóval 16 alatt szülői felügyelet kötelező, 16-18 között a nyilatkozat kitöltése. Nem tdudom, mindenhol ugyanaz-e, de egy pesti szalon honlapján le lehet tölteni pl. Szerintem hívjátok fel ahol csináltatod, hogy náluk mi a szokás.

Biztos kell a szülő neve, te neved, a piercing típusa, a szülő telefonszáma (ha nincs ott, általában felhívják) és esetleg a személyigazolvány-száma... stb. De nem tudom, máshol mi a szokás.

2013. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kész van már? Lőtték vagy szúrták? :|
2013. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehogy lövesd! Azzal nagyobb kárt teszel mintha rozsdás szöggel szúratnád. Az összes idiótát be kéne tiltani, aki belövőt használ... ráadásul a tragus a porcban helyezkedik el, a kozmetikusodnak biztos vagyok benne, hogy nincs megfelelő képesítése erre.
2013. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elkészült :)lőtték (hozzáteszem szuratni akartam de ott nem csinálak olyat )tegnap 4korul és este már tudtam aludni rajta es még a fül hallgatót is be tudtam tenni lazán :) egyáltalán nem fájt! Kicsit sem! Szerintem totál megerte. Lovettem egy simat is es az JOBBAN FÁJT MINT A TRAGUS! !!nagyon orulok hogy megcsináltattam:)
2013. szept. 11. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 4 és fél hónap után fordult ki,olyan szinten bedagadt neki, hogy orvos vette ki, szintén lőtték. Nekem szúrva volt, 13 hónap alatt gyógyult be teljesen, semmi problémám nem volt vele soha. Nagyon vigyázz rá.
2013. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem szúrnak, fingjuk nincs a szakszerűségről egy kozmetikában... Csak hogy érts, te sem mész egy piercer-hez műkörmöt csináltatni...
2013. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem .hat nem tudom mostanaban kezd sebesedni.:s elkezdtem kenni Tetrannal.
2013. szept. 18. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy elmész egy megbízható piercer-hez, aki megmondja mit érdemes vele csinálni. Ha leírod hová valósi vagy, tudok ajánlani szakembert.
2013. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat m1.kenegetem aztán csak nem lesz nagyobb baj :))
2013. szept. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!