Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Átszínezi a hajamat, ha így...

Átszínezi a hajamat, ha így csinálom?

Figyelt kérdés

Most vörös, igaz, elég kopottas, de még akkor is megérdemli a vörös címkét.

Nos, én ezt átszeretném festeni barnára, de nem tudom, hogy egy egyszerű - teszem azt, Garnier - hajfesték elfedi e teljesen a színt.

Lényegre törve.

Ha a vörös hajamra, sötét barnát festek, akkor barna lesz?



2013. aug. 26. 19:39
 1/4 .Sandara. ***** válasza:
ha a festék, vagyis az a szín amit kapni szeretnél sötétebb, mint ami most van, akkor elég valószínű :)
2013. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.:)
2013. aug. 26. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tűzvörösre (ami elég világos) festettem csokoládébarnát, az első pár hétben még barna volt a hajam, de aztán ahogy kopott ez is akkor már látszódott alatta a vörös árnyalat. Amint tudni lehet a vöröstől és a feketétől a legnehezebb megszabadulni. :)
2013. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennek roppantul örülök...

Hát, egyszer csak sikerül majd, addig is, most a barna jó lesz egy ideig, aztán.. majd meglátom mi lesz.

Neked is köszönöm a választ.:)

2013. aug. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!