Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás othon? (lent böv. )

Füllyukasztás othon? (lent böv. )

Figyelt kérdés

Van aki othon lyukasztotta ki a fülét?

Miket szerezzek be hozzá és mi a folyamata. Magam lyukasszam ki vagy bízzam másra? Tényleg nem lehet bizsut beletenni először? Ezért vettem inkább egy ezüst pont fülbevalót. Fontos lenne ha írnátok, az iskolakezdés előt beleszeretném tenni, tetetni.



2013. aug. 13. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem pont két hete lett kilyukasztva, sima varrótűvel. Bár ehhez inkább branültű ajánlottabb. Orvosi kellékes boltban, vagy gyógyszertárban kaphattsz. Mindenképp kérj segítséget, mert ha magadnak szúrod, ferde lesz. Simán tehetsz bele bizsut, én is azt tettem. Fertőtlenítsétek le előtte a fülbevalót, meg a tűt is, ha nem steril. :) aztán egyenesen átnyomjátok a tűt, és beleteszed az ékszert.
2013. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentet. Pont az előbb szurta át a báttyám a fülemet. Túl vékony volt a tű és nem fért bele a pont ezért azt mondta rakjunk bele karikát. A karikafülbevalótól tényleg kitágul majd a lyuk? És mikor cserélhetem ki malyd pontra.

Továbbra is várom a kommenteket ; tapasztalatokat.

Sokan azt mondják, hogy kell érzéstelenítés de nekem anélkül szürták és én csak nevettem közbe.

2013. aug. 13. 17:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam: hogy és milyen időközönként fertőtlenítsem a fülem? Csak kölni és arcszesz van itthon.
2013. aug. 13. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
most ha bizsu van benne valószÍnű hogy begyullad. első nap még ne mozgasd, majd csak holnaptól , 2 hétig ne vedd kis mert felszakadhat a seb,elfertőződhet, de 2 hét után vedd ki és tisztítsd meg az ékszert a bőrdarabkáktól, betadinnal, biztos van otthon, ha nincs feltétlenül vegyél. 2 hónap múlva cserélhettem ki azt a fülbevalót amivel nekem szúrták bizsura. ja és ma is kenegesd betadinnal, holnap is, pár naponta. esetleg tengeri sós vÍzzel, ezt azért mondom mert amikor piercinget szúrta nekem ezt ajánlották, lehet venni boltban ilyen sót, de pl egyik barátnőm sima sós vÍzzel tisztogatta(persze betadin mellett)
2013. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!