Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni füllyukasztás, megéri?

Otthoni füllyukasztás, megéri?

Figyelt kérdés

Ki akarom lyukasztani magamnak, csak attól félek, hogy nem lesz egyenes a lyuk, és furán fog állni a fülbevaló.

Illetve mivel a legcélszerűbb fertőtleníteni?

16/L


2013. júl. 18. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne. Nem hiszem el, hogy nincs rá 2000 forintod.

Könnyen szúrhatod rossz helyre, ferdén, stb.

2013. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még annyi kérdésem lenne, hogy utána nagyon nagy vele a macera?

Pl. fürdőbe mikor mehetek vele?

2013. júl. 18. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkohollal (patikába kapható) lefertőtleníted a tűt, és bele forgatod a füledbe. (lassan) Ha ez kész, akk asszem 2 hétig mindennap forgatni kell a fülbevalót és alkohollal alaposan meg kell tisztítani (reggel, este m1)

Fontos,

Hogy alkohollal tényleg mindennap kenjed a füled. Én nem kentem normálisan, és fülbev. Nélkül a lyuk 2 hét alatt begyógyult.

És a lyukasztást túl lehet élni.

2013. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld egyedül. Ékszerésznél vagy tetováló szalonban két másodperc alatt megvan, ráadásul így steril, tiszta, biztonságos. Utána úszhatsz, meg mindent csinálhatsz, csak nem szabad kivenni a fülbevalót (orvosi acél, nem allergizál). Ne szerencsétlenkedj otthon.
2013. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy lyuk kozmetikusnél ezer forint volt fülbevalóval együtt, szerintem megéri, hogy biztosan steril, és jó helyre van szúrva. Tetoválószalonban szúrathatod is szerintem, ha nem akarod lövetni, kétháromezer forintból kijösz, és steril, tiszta, profi.

Kezelni meg ott is elmondják, ha nem, akkor rákérdezhetsz. Forgatni mindenképpen sokat kell.

2013. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem tudnak oly sokan elmenni kozmetikushoz. Ahol én lakom, 1100 ft egy lövés fülbevalóval együtt, és szépen dolgozik a fülész néni, nem volt még vele gondom. Nem éri meg otthon csinálni, eddig minden ismerősömnek begyulladt utána, és elég ronda dudor és seb közöse alakult ki, a fájdalomról nem beszélve.


És 2 hétig kell forgatni minden nap, majd mikor 14 nap után kiveszed, lefertőtleníted a füled és a fülbevalót is, és visszarakod. Elvileg lehet bizsut is tenni bele, de én mindig maradok az orvosi fülinél még néhány hónapig.

2013. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ahol én lakom meg asszem 6000 ft volt 2 lyuk kozmetikusnál.

amúgy az első nap még ne forgasd a fülbevalót! csak a 2. naptól szabad

2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!