Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy működik ez a fülbelövés/f...

Hogy működik ez a fülbelövés/füllyukasztás?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok de még nem volt fülbevalóm és már gondolkozom rajta, hogy esetleg kellene :)

Teljesen hülye vagyok a témában..Tehát az lenne a kérdésem, hogy mennyibe kerül?mennyi idő?fülbevalót nekem kell vinni?(láttam egy helyen ahol ők lövik be)meddig kell bent legyen az amit ők lőnek be?(az ilyen kicsi köves)fáj?

Tehát mindent szeretnék tudni erről, köszönöm előre a válaszokat!:)

és elnézést kérek a tudatlanságomért és a fogalmazásért...



2013. aug. 13. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pisztolyszerű műszerrel lövik be a kozmetikusok, kb. 3000 Ft lehet.Fülbevaló általában benne van az árban pár másodperc az egész,nem fáj,egy kicsi szúrást érzel esetleg zsibbadni fog.A belőtt ékszert kb. 6-7 hétig kell bent hagynod,lövés utáni naptól kezdve pedig forgatni kell és 70%-os alkohollal kezelni :)
2013. aug. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :) és hogy lehet kiszedni? ilyen csavaros vagy milyen? és utána berakhatok akármilyet? szerinted melyik fajta a legjobb a beakasztós vagy melyik?

Bocsi a sok hülye kérdésért :$

2013. aug. 13. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Lövés előtt be is fújják valamivel a füled. Aztán a belőtt fülbevalóval nem mehetsz olyan 2-3 napig strandra (klóros víz miatt). Nekem azt mondták, hogy sós vízzel kenegessem és ha 6 hét után újat akarok berakni 24 óráig áztassam alkoholba:D És szerintem a sima (nem beakasztós) jobb:)
2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm:)
2013. aug. 13. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

az ára változó általában 1500-3000Ft lővés kb 1 pillanat(ha erre gondoltál) nem kell fülit vinned, kb. 1 hónap után kiveheted. NEM fáj.

fognak egy filcet bejelölnek egy pontot, megkérdezik hogy megfelel-e, belerakja a fülit a pisztolyba belővi és elkéri az árát kb 5-10perc az egész (új fülbevaló tulajdonos xd :D)

2013. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!