Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudok ilyen körmöt festeni?

Hogy tudok ilyen körmöt festeni?

Figyelt kérdés
[link] videóban légyszi
2013. aug. 8. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Erről nem fogsz találni videót mert ez műköröm :)
2013. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt én is észrevettem, de biztos, h van ilyenről vhol
2013. aug. 8. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, ez sem teljesen olyan, de ötletelésnek szerintem jó.


http://www.youtube.com/watch?v=MwAuHoivwZ4

2013. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát videót nem tudok, de igazából ránézel, látod milyen és leutánozod. :D

Hasonlóra reszeled a körmöd, alaplakk. Aztán a francia véget megcsinálod, ha szabad kézzel nem megy, akkor használj sablont. Aztán megfested a rózsaszín pacát a gyűrűsujjra, fogsz egy vékony ecsetet és fekete lakkot (esetleg direkt díszítőlakkot), kontúrozod vele, megrajzolod a fekete csíkokat, virágokat a többire. (Bár hasonló matricákat is lehet találni, egyszerűbb, gyorsabb, és saját magadnak tuti nem fogod ilyen szépre megrajzolni, úgyhogy lehet egyszerűbb.) Aztán ha totál megszáradt, kensz rá egy réteg fedőlakkot (ha nem vársz eleget, ezzel a lépéssel szépen elkened a feketét), abba jóóóól belenyomkodod a strasszokat. Aztán kensz rá még egy réteg fedőlakkot (így azért pár napig fenn szoktak maradni a kövecskék).

Igazából ennyi az egész, nem bonyolult, gyakorlás kérdése. :)

2013. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!