Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet körmöt festeni?...

Hogy lehet körmöt festeni? Nem, nem az egyszínűekre gondolok, hanem a mintákra. Egy egyszerű ember is megtudja csinálni?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


[link]


No persze nem ilyen szépet. :D Ezzel csak azt akarom mutatni, hogy nem nonfiguratív/absztrakt mintákra gondolok.


2012. júl. 22. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bárki meg tudja csinálni, akinek van egy kis kézügyessége. De ajánlanék neked valamit: az Essence-nek van egy körömnyomdája, amivel pillanatok alatt gyönyörű mintákat készíthetsz. Nagyon egyszerű, és 1000 ft körül van az ára. Beírod a keresőbe, hogy "Essence Stampy Set", és láthatod. :) Ezen az oldalon pedig leírás, hogyan használd, plusz egy csomó ötlet a díszítésre: [link]
2012. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell, kell némi kézügyesség hozzá, de mondom: csak gyakorlás kérdése. Elsőnek kezd az egyszerű mintákkal, vonalakkal meg ilyesmikkel. Egyszerű ember is meg tudja csinálni, amit mutattál az viszont egész könnyű. Türelem és Gyakorlás!:)
2012. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kis kézügyesség és gyakorlás kérdése. Persze az is sokat segít, ha ismersz pár trükköt, hogy egyes mintákat, formákat, hogy lehet a legegyszerűbben felvinni. A blogomon rengeteg mintát találsz leírással, hogy hogyan is kell elkészíteni.

[link]

2012. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is an kézügyességem, de a legfontosabb a gyakorlás! Az elején sokat bénáztam, aztán rájöttem, hogy mit hogyan kell, néztem videókat, lépésről lépésre fotókat. Ezeken mindig olyan egyszerűen csinálták meg a mintákat, hogy kedvet kaptam én is hozzájuk. Viszont volt olyan, hogy nem volt elég nyugodt a környezet, pl nézték, ahogy csinálom a mintát, akkor tök ideges lettem, és elcsesztem folyton. Viszont ha csönd van, minden kellék ott van az asztalon, kéznél, akkor viszont MÁR simán megy. Amihez ugyebár borzasztóan sokat gyakoroltam.
2012. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!