Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire tudom használni a lejárt...

Mire tudom használni a lejárt szavatosságú szemfestékeimet?

Figyelt kérdés
Átalakítjuk a fürdőt, és 2 szatyornyi szemfestéket találtam. Kidobni Nem szeretném őket, mert van olyan, ami még nem volt használva.
2013. aug. 5. 09:00
 1/4 anonim válasza:
Használhatod rendeltetésszerűen. Litániákat zengenek, hogy higiénia, és dobjuk ki ha lejárt, de ez marketingfogás, hogy utána újat vegyél. (Viszont ha nagyon régi, akkor inkább már ne. Pár hónap nem számít.) Egyébként ha szeretsz kreatív lenni, festhetsz is velük. Gyönyörűek! Törd össze és tegyél hozzá egy kis étolajat, de ne sokat! Remélem segítettem. :)
2013. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz belőlük színes körömlakkot
2013. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is körömlakkot szoktam csinálni azokból, amik nem olyan jók vagy régiek. Átlátszó vagy valamilyen világos körömlakkba belekevered.
2013. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
készíts körömlakkot:)
2013. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!