Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lejárt szavatosságú rúzstól...

Lejárt szavatosságú rúzstól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nemhiszem h rúzsnak letud járni a szavatossága...
2011. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de, letud

megváltozik elsősorban az illata..amúgy inkább vegyél egy másikat..:)

2011. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb avas íze lesz.
2011. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem van olyan rúzsom amit mg kb akkor vettem mikor hatodikos voltam. most megyek egyetemre.még mindig nincs baja a rúzsnak, a szaga se változott...:) sztem nem lesz tőle bajod hacsak nem kened kenyérre hogy megedd...
2011. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg le tud járni a szavatossága.

Kis esetben talán valami bőrpírt vagy kiütést okozhat, de ha nem eszed meg, bajod nem igazán lehet.

2011. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lehet tőle. legfeljebb már nincs olyan színe mint régen, vagy nem olyan tartós, szárazabb, darabosabb, stb.
2011. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tűnik avasnak, az illata is olyan szerintem, mint amilyen akkor volt, mikor megvettem. Talán kicsit darabosabb, bár nem vagyok benne biztos, hogy ez valaha is krémes volt.

2011. aug. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!