Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túl fiatal vagyok a műkörömhöz?

Állatimádó kérdése:

Túl fiatal vagyok a műkörömhöz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek 13-14 évesen gáz a műköröm?

Több embert is megkérdeztem már és azt mondták, hogy nem... meg, hogy "18-19-nek nézek ki" és, hogy senki nem szólna meg érte..

De mondjuk mivan az iskolában?

Az osztálytársaimnak is volt már.. némelyiknek eléggé extravagáns.. És nem szóltak be nekik..

Nem szeretnék karmokat... Csak ízléses, nem túl hosszú, de szép körmöket.



2013. aug. 3. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igen tul fiatal vagy !
2013. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre az eddig hallottak alapján úgy vélem, hogy való igaz, túl fiatal vagyok a műkörömhöz.

De egy szolid géllak azért belefér nem?

Csakmert egyszerűen ocsmányak a körmeim, mert 9 éve mazsizok és a bot szétvágta az egészet.. :/

És azt mondták, hogy ha nem hagyom túl hosszúra a géllakos körmöt akkor az szinte olyan, mint a beton..

Szerintem egy próbát megér..


És kitérve a "foglalkoztat a külsőm, pedig 13 vagyok" témára...

Igen.. A világ egy fostenger.. és az emberek tették azzá.

Ez a köröm dolog nyilván hiúságból ered, hogy ennyire zavar.. De hát mégiscsak ápoltabb és igényesebb külsőt adományoz...

És mivel már ezt is megkaptam.. Elmondom, hogy ezt nem azért teszem, mert "Unatkozom" vagy, mert "boldogtalannak érzem magam a hiúságból adódóan"..

Nem.

Egyébként nem is értem, hogy miért kaptam ezt a boldogság témát..

Semmi köze a külsőhöz.

Persze.. Az önelfogadás az egyik legfontosabb érték...

De valójában.. igazi boldogságot.. csak a lélekszabadság, az adás, és mások nem bántása adhat.. Csak ezt még az emberek 99.99% -a nem képes felfogni...

Na de mindegy..


Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 4. 20:13
 13/18 anonim válasza:

Nagyon értelmes (kis)lány vagy!! :)

első válaszoló vagyok :)

2013. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Háát... Köszönöm... (:
2013. aug. 5. 08:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem túl korai.:/
2013. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
szerintem nem mukormot csinaltass hanem zselet rakjj ra az is olyan mint a mukorom de nem egezsegtelen:) az egyik baratnomnek van es csak lekenik egy lakkal es utana valami gep ala rakja a kezet. Olyan mint a mukotom csak ugyanakkora mint a kormod:)
2013. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
szerintem belefér
2013. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tönkre teszi a körmödet. És szerintem fiatal avgy hozzá. Inkább fehér lakkal nagyon óvatosan kend át azt a részt ahol azt akarod, hogy fehér legyen, és ahol rózsaszín a körmöd ott láthatatlan lakkal.. Szerintem egy 13-14 évesnek 8megkérdik hány éves vagy) nagyon ribis lehet.. de te dolgod, remélem segítettem.
2014. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!