Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túl fiatal vagyok a műkörömhöz?

Állatimádó kérdése:

Túl fiatal vagyok a műkörömhöz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek 13-14 évesen gáz a műköröm?

Több embert is megkérdeztem már és azt mondták, hogy nem... meg, hogy "18-19-nek nézek ki" és, hogy senki nem szólna meg érte..

De mondjuk mivan az iskolában?

Az osztálytársaimnak is volt már.. némelyiknek eléggé extravagáns.. És nem szóltak be nekik..

Nem szeretnék karmokat... Csak ízléses, nem túl hosszú, de szép körmöket.



2013. aug. 3. 17:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
nem gáz, ha tudod viselni :)
2013. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mulan11 válasza:
50%

Nos. A műköröm az egyik olyan dolog, amit sosem fogok megérteni.

Volt hozzá szerencsém, szóval tapasztalatból beszélek.

Egyrészt, tönkremegy tőle a köröm. Nekem, miután lekerült, vagy 2 hónapig folyton rétegesen töredezett, és nem nőtt meg.

Másrészt, ha az letörik, akkor azt az élményt egyhamar nem fogod elfelejteni.

Harmadrészt, könnyen gombásodhat.

Negyedrészt, miért kell? Minden második emberen van. Legyél kicsit egyedibb! Ha mindenképp akarsz ilyesmit, akkor csináltass gél lakkot vagy valamit. (én egyébként is megőrülnék ha mindig ugyanolyan lenne a körmöm. van hogy hetente többször is váltogatom)

És végül, miért akarsz idősebbnek tűnni?

Örülj neki hogy még fiatal vagy és nincs túl sok problémád az életben! Ne azzal foglalkozz már, hogy hogyan nézhetsz ki 18nak! Majd ráérsz 18 évesen 18 évesnek kinézni!

19 éves vagyok és nem akarok 5 évvel idősebbnek kinézni, egyáltalán nem.

2013. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem célom többnek kinézni.. Alkat és viselkedés..

Egyébként azért szeretnék műkörmöt, mert nagyon de nagyon tetszik... És a saját körmöm nagyon csúnya és mondjuk a ballagásomra szeretném ha szépen nézne ki.

2013. aug. 3. 17:24
 4/18 anonim ***** válasza:
Komolyan :D 21 évesen már öregnek érzem magam... 13 évesen műköröm? Minek?! Ballagás... Ohh.. Általános iskolás ballagás... Majd ha középsulis ballagásod lesz, akkor érthető, de általános? Tudom maradi vagyok, szóval bocsi...
2013. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem, valami visszafogottabbat,csináltathatsz (persze , ha a szüleid megengedik)

Egy gél lakkozással, vagy egy francia műkörömmel szerintem semmi baj nincs.

A körömnek alatta semmi baja nem lesz. Csak akkor ha a körmös, szétreszeli, vagy hogyha mondjuk te meguntad, és nem mész vissza a körmöshöz, hanem ehelyett lefeszegeted.

A műköröm gombásodásnak pedig kicsi az esélye,(főleg, ha jó körmöshöz mész) nem rengetegszer volt műkörmöm, nem mindig ugyanaz készítette, mégse gombásodott be.


Neked tetszik a műköröm?

Ha igen akkor semmi akadálya , hogy csináltass.

Nekem is volt műkörmöm ennyi idősen 813 évesen, a kitűnő bizonyítványért)

(valami ilyesmi:

[link] )

És senki sem szólt érte, inkább dicsérték, hogy: ,,milyen szép! Szolid ,de mégis mutatós!"


Remélem segítettem! :)

2013. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok , bocsánat a hibákért.Ma egyszerűen nem tudok írni. :)


nem rengetegszer volt - nekem rengetegszer volt


813 évesen, a kitűnő bizonyítványért) - (13 évesen, a kitűnő bizonyítványért)

2013. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én valami ilyesmire gondoltam:


[link]


Szerintem nem vagy maradi.. megértem a te szempontodat is..



A te válaszodat pedig köszönöm!

Egyébként azt mondta néhány ismerősöm, hogy még most a nyáron, mielőtt megcsináltatom a műkörmör vegyek valahol ilyen gyorsan felragasztható "gagyi" mákörmöt ami gyorsan lejön.. Csak, hogy megnézzem, hogy zavar-e.. Vagy ilyesmi.. Ennek lenne értelme?

2013. aug. 3. 18:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem amit linkeltél, belefér most nyárra és majd ballagásra, de folyamatosan azért nem kéne még 13 évesen.
2013. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen felesleges a műköröm. Hiába nézel ki idősebbnek (azért erősen kétlem, hogy áltsulis kislányként 19-nek nézel ki), attól még nem vagy az. Nekem ez olyan, mint amikor kislányok idétlenkednek a magas sarkú cipőikben, és nagyon nagylányosnak érzik magukat.

Továbbá azt is észrevettem, hogy aki úgy indul neki, hogy ízléses, nem túl hosszú körmöket akar, pár alkalom után olyan karmokat készíttet, hogy csak arra tudok gondolni, amikor ránézek, hogy: tartsd távol tőlem azokat a sz@rokat!

Inkább javasolnám a géllakkot, az sokkal jobbnak tűnik, jobban illik egy 13-14 éves lányhoz. Bár én inkább azon lennék/vagyok, hogy a saját körmeimen erősítsek. Megfelelő, vitamindús étrend csodákat művelhet, valamint az Essence studio nails Ultra strong nail hardener nevezetű lakkja aranyat ér, nekem úgy megerősítette a körmeimet, hogy már nem töredeznek, nem repednek be, csak nő, mint a gomba.

2013. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nagyon felesleges. A ballagásra egyszeri alkalomra belefér, de az még egy év múlva lesz és szvsz még akkor sem létfontosságú. Amúgy ha ilyen semmi extra körmöt akarsz, inkább menj el manikűröshöz, ápold a saját körmöd, azt is ki lehet festeni ilyenre. A mű sosem lehet jobb, mint ami természetes és valódi, nem?

A suliban nálunk tuti megszóltak volna, főleg a tanárok. Gimiben már nem, viszont a sok hülye liba tesiórán nem csinált semmit, mert hát letörik a körme (gondolom nem kell mondani, hogy nem ötöst kaptak érte), akik meg rendesen csinálták a dolgokat, azok csúnya baleseteket szenvedtek, és még csak nem is hosszú karmokkal.

És biztos én is maradi vagyok, de szerintem szörnyű, hogy a 13-14 éves kislányoknak az a fontos, hogy néznek ki. Ez már egy nagyon elcseszett világ, tudom, nem te tehetsz róla, te csak mész az árral.

2013. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!