Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Új hajszín, új sminkkészlet?...

Új hajszín, új sminkkészlet? (képpel)

Figyelt kérdés

Nemrég hennával vörösre festettem a hajam. Kicsit elbizonytalanodtam, hogy a rúzsaim illenek e még hozzá, vagy mehet mind a szemétbe. Szeretem az élénk, pink rúzsokat, de ugyanakkor nem akarok hajszínt változtatni, mert szerintem ez illik hozzám a legjobban.

A hajszínem körülbelül ilyen: [link]

A kedvenc rúzsaim pedig körülbelül olyanok, mit ezen a képen az első oszlopban az első és az utolsó: [link]

Szerintetek milyen a kettő együtt?


2013. júl. 21. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én lecserélném, ez a pink meg a vörös haj abszolút üti egymást.

Valami dögösebb piros rúzs jobb lenne.

2013. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából te látod, hogy hogyan áll, de tényleg a pink nem igazán megy hozzá. Ami kicsit természetesebb, nude rózsaszín, az még jó lehet. A vörös hajhoz inkább a korallos, nude vagy a piros megy szerintem.

Egyébként nagyon tetszik ez a hajszín. :)

2013. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. júl. 21. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!