Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vilagosbarna szemhez vilagos...

Vilagosbarna szemhez vilagos arcborhoz es vilagos szemoldokhoz milyen hajszin illik? Az arc kicsit pirosas.

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha pirosas, akkor nem világos. :D

Amúgy világosbarna, vagy sötétbarna illik hozzá.

2012. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pikáns barna

[link]

2012. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 masni1 ***** válasza:
Szerintem vörösesszőke!!! Egyedi!!
2012. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia én fodrász vagyok szerintem, ha az arcod pirosas akkor semmiképpen ne fesd vörösesre mert az még jobban kiemeli,

viszont mivel a szemöldököd is világos azt is be kéne festeni hogy adjon egy "keretet" az arcodnak és ha nem is az egész hajadat fested,legalább melírt kellene bele rakni ami szín neked tetszik, ne legyen se túl világos, se pedig túl sötét.

Ha a boltban veszed a festéket, olyat keress, amire az van Írva h világos-barna,közép-vagy sötét-szőke.

Ezek úgyis kicsit sötétebben fogják a hajat.

néhány csík is sokat változtat és ha nem tetszik akkor könnyebb váltani szóval szerintem először ezt próbáld ki.

:-) szia

2012. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2012. okt. 19. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
A válaszadáshoz nem elég a színek leírása,látni kéne az arcodat is!
2012. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkozom, nekem is barna szemem van és világos bőröm, de már unom a barna hajamat mert kakaóbarnára volt festve,de az már kopott és most nem tudom milyenre fessem be a vörösön is vacillálok, nekem nem pirosas annyira az arcom.Lehet vöröses melírokat tetetek bele és egy kis csokoládésat lehet feldobná.Csak azt nem tudom milyen legyen az alapszín.Valaki javasolna valamit?
2012. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!