Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen hajszín...

Szerintetek milyen hajszín állna nekem jól?

Figyelt kérdés

Kék a szemem, világos a bőröm, de nyáron képes vagyok néhány árnyalatot barnulni. A szemöldököm nagyon sötét. A hajam természetes színe sötétszőke, ezelőtt Garnier Color Naturals természetes világosszőke hajfestékkel volt a hajam festve, legutóbb pedig ugyanez a termékcsalád, csak hamvasszőke. Volt már mindenféle színű a hajam, kipróbáltam a vöröset, a feketét, a kékesfeketét, a barnát, a sötétbarnát, a szőke több árnyalatát is. De mindegyikre mondták, hogy jól áll. Mostmár egy ideje szőke, de szeretnék már egy kis változatosságot. Szerintem a sötétbarna, hosszú hajú lányok tök dögösek. Nekem vállig érő hajam van.

Szerintetek?

19/L


2013. jan. 31. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez alapján a tél típusba tartozol. Jól állhat a padlizsánlila vagy a fekete haj.

A sötét szemöldök miatt szerintem indenképp fessed sötétre a hajadat, mert furán hat, ha a haj maga világos, de a szemöldök sötét.

2013. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a feketére azt mondják, hogy öregít, nem? :)
2013. jan. 31. 01:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sötétebb hajszín állhat jól így leírás alapján... Sötétbarna, esetleg vörös.
2013. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, én is a sötétbarnára gondoltam, de előbb meg szeretném növeszteni szép hosszúra :)

természetellenes hajszínt meg nemigazán szeretnék :)

2013. jan. 31. 02:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ez a szín tetszik nagyon. Nekem is kékes a szemem és világos a bőröm. Én most ilyesmire tervezem majd, mondjuk most is barna, de talán világosabb ennél.:)

Nekem mell középig ér a hajam kb...talán picit rövidebb.

2013. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez tök szép :) én is ilyesmire gondoltam :) akkor lehet, hogy majd sötétbarna lesz :)
2013. febr. 7. 00:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!