Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez hogy lehet sminkelve?

Ez hogy lehet sminkelve?

Figyelt kérdés
Valamikor nagyon szépnek érzem magam sminkben,valamikor pedig nem.. és ugyan olyanra szoktam mindig sminkelni magam

2013. júl. 17. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok amikor reggel zselézem a hajam
2013. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor változtass.

egyébként eléggé értelmetlen a kérdés.

2013. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez velem is igy van, kb ugyan azt teszem magammal, és valamikor szép vagyok, máskor meg egyáltalán nem annak érzem magam, de fogalmam sincs ez mitől lehet pedig idegesít
2013. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan ez van velem is. Szerintem rahat az emberre az is, hogy mennyire faradt vagy jo kedvu hiszen “minden az arcodra van irva.”

Nekem annyi a kulombseg, hogy neha a szemhej festesnel nem sikerul elsore ugy, ahogyan szeretnem es ilyenkor teljesen mas format ad az arcom. Olyankor lemosom az egeszet es ujra kezdem. Van mikor 15x kell ujra csinaljam mert epp turelmetlen vagy faradt vagyok es nem sikerul ugy, ahogy en akarom. Ilyenkor lefoglalom magam egy egy percre hogy megnyugodjak es utanna folytatom tovabb. En azt gondolom emiatt van az amit te is erzel. Esetleg a hajad nem ugy all ahogy te szeretned.

2018. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!