Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt vki más is, aki...

Van itt vki más is, aki csúnyának érzi magát még sminkelve is?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért,de néha (általában) egyszerűen még kisminkelve sem érzem magam szépnek v egyáltalán elfogadhatónak... van valaki más is így ezzel?
2010. aug. 14. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én is így voltam ezzel, de elfogadtam magamat olyannak amilyen vagyok, próbálom kiemelni azt ami szép rajtam kevés sminkkel
2010. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én! de ez azért van mert hiába vagy kisminkelve a fejedben "a sminkeletlen külsődet" képzeled el.
2010. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szépnek érzem magamat smink nélkül is de amikor kijönnek a pattanások akkor nem bírok a tükörbe nézni:S
2010. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok:S főleg ha meglátok egy nálam szebb lányt aki szinte "tökéletes" na.. akkor megyek padlóra xĐ
2010. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22:20-al teljes mértékben egyetértek. :P
2010. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen.
2010. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!