Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a rák ez a "Bajusz Mánia"?!...

Mi a rák ez a "Bajusz Mánia"?! Jelent vaamit, vagy csak egy újabb felkapott dolog?

Figyelt kérdés
Jó ideje szembetalálkozom egy csomó bajuszos kiegészítővel; nyakláncok, gyűrűk, cipők, táskák, zoknik, sapkák, szívószálak, ruhák- és ezek mind-mind bajusszal ellátva! Jelent ez a bajusz valamit, vagy csak egy újabb felkapott dolog a sok közül? (Én is kaptam ilyen gyűrűt meg nyakláncot, de addig én nem hordanám nyilvánosság előtt, amíg nem tudom, hogy jelent-e valamit, vagy sem, és ha igen, mit.)
2013. júl. 10. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a bagolymánia,vagy masni mánia! Nem jelent amúgy semmit,ez a "divat"
2013. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ez lett a "divat".
2013. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van baglyos nyakláncom, de nem olyan nagy szám ez a dolog.:D
2013. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

csak divat és elég tucat lett...

nem értem miért jó ez bár poénból én már régóta szoktam bajuszt rajzolni magamra mikor otthon unatkozok :D

de az utcára nem nagyon hordanám akkor inkább a masni.

Nem jelent semmit..

(off:)

Pár hónapja már divat a kereszt is,és akik nem is hívők azok is hordják szóval...ismerek egy csomó embert aki csak azért visel keresztes nyakláncot vagy karkötőt mert tetszik neki.

2013. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már egy kicsit lejárt. :D
2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Divat, ráadásul szerintem eléggé fárasztó is.
2013. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!