Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szúrható ékszerek vannak?

Milyen szúrható ékszerek vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék fülbevalót de nem engedik és gondoltam valami elrejthető szúrható ékszerre milyet tudnátok mondani? 14 éves fiú vagyok. Ami nem jó; köldök piercing (látják anyámék a strandon pl), orr vagy bármilyen az arcon levő piercing, és intim se létezik egyáltalán olyan amilyet én keresek?

2013. júl. 8. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú létedre megemlíted, hogy nem jó a köldökpiercing? Gratulálok! xd :D
2013. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ínyfék vagy nyelvfék. De egy septumot is fel lehet hajtani az orrodba :). Bár ha nem engedik meg akkor magadnak elég macerás a nyelvedbe szurkálni.

Vagy ilyet is lehet: [link] ilyet bárhová lehet, ha el tudod takarni mondjuk egy karkötővel vagy csuklószorítóval.


DE!!! szerintem még várj ezzel, ha idősebb leszel. Hátha akkor megengedik... vagy míg 18 nem leszel. Lehet ha most kiszurkálod majd addigra megunod és csak ottmarad a lyuk

2013. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elsőnek mondom hogy Slash -nek is van köldök piercingje :P
2013. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válazzokat azért írtam köldök piercnget mert már láttam fiún/férfin.
2013. júl. 11. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!