Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel emeljem ki a kék szememe...

Mivel emeljem ki a kék szememet, hogy optikailag nagyobbnak tűnjön?

Figyelt kérdés
Milyen színű szemhéj festék illik a kékhez?

2013. júl. 7. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
barna, zöld, lila.
2013. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fekete mindenhez megy. A belső szemzugba tegyél fehéret, nyitottabb lesz a tekinteted:)
2013. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedvenc sminkem kék szemhez: http://www.youtube.com/watch?v=a_WnxrIl4so

Ahhoz, hogy nagyobbnak tűnjön húz ki szemhéjtussal fölül és a vízvonalon pedig fehér szemcerkával + használj szempillaspirált vagy/és göndörítőt ez is megnyitja a tekintet.

2013. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fekete a legritkább esetben nagyítja a szemet.
2013. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor nálam ritkaság van:)
2013. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szürkék, grafitok, füstös smink esetleg-de ne mondd nekem, hogy ha feketével körberajzolod a szemed akkor nagyobb lesz :D
2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A belső szemzugba tegyél világos színt. Nem kell feltétlenül fehéret, egy krémszín, világos bézs is megteszi. Ez nem olyan feltűnő, mint a fehér, optikailag azonban megnyitja a szemet. Illetve az alsó vízvonalat is húzd ki világos szemceruzával. Itt sem kell feltétlenül fehéret használni, ha nem szeretnéd, hogy nagyon feltűnő legyen.


Nekem barna szemem van, viszont szeretek kicsit csalni és nagyobbnak láttatni, mint amilyen valójában. A kedvenc nyári sminkem pl. abból áll, hogy egy vajszínű szemceruzával kihúzom az alsó vízvonalat, ez picit világosabb, mint a bőröm színe, de elég természetes a hatása. A belső szemzugba egy nagyon hasonló árnyalatú, világos színű szemhéjpúdert teszek és szempillaspirállal kiemelem a tekintetemet. A fekete szempillaspirál és a világos szemceruza kontrasztja megnyitja a tekintetem, ezáltal nagyobbnak tűnik a szemem és még kellemes viselet is, hiszen nincs sok festék rajtam. :)

2013. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fekete tus szűkíti a szemet. A szempillaspirál és az alul kihúzott rózsaszín tus nagyobbítja :)
2013. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!