Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cimpámat végig kiszúrtam, ha...

Cimpámat végig kiszúrtam, ha a porcot is folytatom az jobban fog fájni?

Figyelt kérdés
Lidokainnal befújom előtte. Vettem hozzá steril tűt, tehát olyat ne írjatok, hogy szakemberrel csináljam meg vérfertőzés stb, csak hogy jobban fog e fájni a porc.
2009. okt. 12. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk piercinges csinálta a fülem porcrészébe és egyáltalán nem fájt. Szóval ha gyorsan átszúrod és nem tökölsz vele :D akkor nem fog szerintem neked sem. Legalább is kibírható lesz. :)
2009. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát a porc az picit jobban fog fájni,de ki lehet birni,csak gyorsan csináld :) ... amugy énis magamnak szurtam ugyhogy nyugi :P
2009. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobban fog fájni! Ha szúrod gyorsan akkor talán nem, de utána... nekem igencsak fájdogált sokáig!
2009. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm, várok még tapasztalatokat:)


Nekem is van már, lőve lett, érzéstelenítés nélkül, végülis nem fájt annyira mint a 3. lyuk, ma is szúrtam oda egyet, és így "be is telt" a cimpa:D

Most jönne a porc, mert végig szeretném az egész fülem:) Csak azt se tudtam hogy egyáltalán átmenne e a tű, de majd kiderül:P

2009. okt. 12. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj, én az orrcimpámat nem tudtam magamnak átszúrni, nagyon nekiveselkedett mind2 piercinges akikkel szúrattam, az industrialomnál szinén, szóval sztem magadnak elég nagy erő és határozott kéz kell, de én sok sikert kívánok! fájni sztem csak utána fáj jobban majd! azaz hosszabb ideig.
2009. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, remélem sikerrel járok:)

Ha lesz időm már holnap neki kezdek.

2009. okt. 12. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nah,átszúrtad? ... fájt? :P
2009. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
még nem, mert nem voltam itthon, amint meg lesz írok:)
2009. okt. 18. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! a segítségét szeretném annak kérni, aki magának szúrta... Holnap lövi át az egyik barátnőm, fönt a porcnál a fülemet. Mit tudtok tanácsolni, mire figyeljünk oda? a sterilitáson kívül.....

Kedves kérdező, te végül átszúrtad a füledet? :P

2010. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szia, egyet szúrtam, bár azóta 4beforrt, azokat újra szúrtam(ebből 1 porc volt)-->begyulladt, kivettem, és 2nap alatt beforrtak..aszittem frászt kapok mikor rájöttem:D


Amúgy nekem is lett lőve porc, semmi extra..a 3. lyuk jobban fáj cimpán mint a porc. Mérjétek ki, hogy pl karikát is tehess bele, steril legyen, de azt már írtad. Más nem lényeg, meg ha utána akarod kend tetránnal, vagy mosogasd kamillával.

2010. márc. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!