Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek ezzel a satnya...

Mit kezdjek ezzel a satnya szerkezetű hajjal? (alant folytatom)

Figyelt kérdés
A hajam hátközépig érő, barna. Nagyon könnyen törik, akárhogy egyenesítgetem, percek kérdése, és sokszor még kuszább, mint előtte volt. Nagyon hamar zsírosodik, viszont a választékomnál pici csintalan hajszálak állnak össze-vissza, a vége pedig eléggé szálkás. Tudnátok valami megoldást javasolni azon kívül, hogy vágjam le rövidre? Elsősorban fodrászok és/vagy hozzáértők javaslatára lennék kíváncsi.
2009. dec. 8. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített a placentás hajpakolás. nem a kallos, hanem a másik valami olaszos neve van hirtelen nem jut eszembe sajnos. Fodrászkellékesnél kapható 1000 ml ( 1 liter) nagy zöld és fehér tégely. kb 7-800 forint.

A fejem tetejére is teszek, nem csak a hajvégekre és sokáig fenthagyom van, hogy 2 órán keresztül, de fél órát minimum.

2009. dec. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gliss Kur ( [link] ). A végéből muszáj vágatni!! Jah, és NE egyenesítgesd. A magas hő kinyírja a hajad (már a hajszárító is /ha teheted langyos levegővel szárítsd, vagy hagyd megszáradni magától/)!!! Pakolás minden hajmosás után, minimum 20 percig, és ne fogdosd a hajad, mert a kezed miatt zsírosodik/hat gyorsan! Citrommal ne próbálkozz, mert hiába mondják, hogy vitamin, az amúgy is száraz hajad megöli! A hajvégeidet kenegetheted OLÍVAOLAJjal, de CSAK a hajvégeket! Ennél okosabbat nem tudok mondani, ha van kérdésed, szívesen válaszolok! Egy fodrász :)
2009. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úúúú, ez klasszul hangzik! Feltehetem a kérdéseimet neked priviben?

Köszönöm a válaszaitokat!:)

2009. dec. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!