Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adnatok tanacsot, mi megy a...

Adnatok tanacsot, mi megy a farmer minihez, abban az esetben, ha. ( lent folytatom)?

Figyelt kérdés

Sziasztok


szoval...Ma (életemben eloszor!!), megvettem egy farmer miniszoknyat- kb combkozép ala ér egy kissé, felprobaltam, az eladok is mind azt mondtak hogy gyonyoruen all rajtam...De....mivel hordanatok, hogy ne legyen kozonséges, sem kihivo? 29 vagyok ( jokor jon ram a miniszoknyamania, mi? :D? Mivel tudnam " hàzasitani" ezt a nagyon sotétkék famerminit, hogy noies, vonzo legyen?


Koszi mindenkinek aki valaszol elore is!! :)


2010. nov. 2. 17:51
 1/5 anonim válasza:

Szia!

A legkönnyebben úgy tudod feltűnőbbé tenni a szoknyát, hogy felveszel hozzá egy színes harisnyát és egy magassarkút.

2010. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem fehér, vagy bármilyen egyszinű szűk felsővel, és tűsarkúval, ami illik hozzá.
2010. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő azt kérdezte, hogy mivel tudná házasítani, nem feltűnőbbé tenni.

Az én tippem valami világos vagy középszínű ing, póló, de ugye mivel nem valami meleg az idő mostanában, egy kellő bevágású pulóver (a Philip Russelben jókat találni). Szerintem házasítani konzervativizmussal tudod. Mondjuk egy ilyen fazonút: [link] Meleg harisnyával, csizmával. Jobb, ha nem tűsarok, és túl magas.

2010. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én inkább képeket mutatok:

[link] csak ne így ülj benne...

[link]

[link]

[link]


szerintem még ezek elég jók...nem k*rvásak...

2010. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18:23-as vagyok, és én is ilyenekre gondoltam, mint a 2. és a 3.
2010. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!