Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc szempillaspir...

Melyik a kedvenc szempillaspirálotok és miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Max Factor False Lash Effect. Alapból nem rövidek a szempilláim, meg feketék is, de ezzel ha feldobok 1 réteget, akkor még hosszabbak és szépen szétválasztottak lesznek, 2 rétegben pedig totál műszempillahatás. Már többször kérdezték, hogy 3D-s műszempillám van-e. :D

A sárga Lovely-t is nagyon szeretem, de most, hogy melegebb volt, és izzadtam, nekem picit kenődött.

2013. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Huh, sok van... :) Essence I love extreme, L'oreal Wings, L'oreal Lash Architect 4D, Max Factor False Lash Effect Fusion, Rimmel Day2Night. Ebben a sorrendben. :)
2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!