Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc szempillaspir...

Melyik a kedvenc szempillaspirálotok és miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a sárga Lovely, jó minőségű és olcsó. Van még egy Maybelline is, de az könnyen lepereg.
2013. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Loreal volume million lashes, mert nagy és dús pillákat 'csinál'

Mac studio fix lashes , kb. Ugyan az, de még szétválasztottabbak lesznek a pilláim, tartós és ad valami különleges bájt a szemnek!

2013. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

maybelline-the colossal volum' express (sárga vízálló)

nem csomósodik sokáig elég ez volt az első amit megvásároltam és azóta is csak ezt használom.

2013. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Oriflame maxi lash, fésűs a spirálja, szóval nem csomósodnak össze a pilláim:) És nagyon szép szempilláim lesznek tőle *-*
2013. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence I love extreme spirálja, óriási pillákat csinál és olcsó is:)
2013. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rimmel Extra Super Lash

Hosszít, dúsít, megemel, ível és nagyon fekete. A kefe kialakítása is tökéletes, mivel a vége keskenyebb, így könnyen elérem vele a belső szempillákat, és az alsó pillasort is szépen befesti, anélkül, hogy mindent összekennék.

A festék állaga megfelelő, nem túl sűrű és nem csomósít.

Árban is tökéletes (4€=1200Ft körül), a design is szuper.


Amíg nem találkoztam a Rimmel-lel, addig az Astor Big&Beautiful False Lash Look volt a listavezető.

Igazi alvósbaba szemeket csinál, de a Rimmel duplájába kerül, és a duci kefe miatt több türelmet és precizitást igényel. Rohanós reggelekre nem ajánlom, én is inkább alkalmakra használtam.

Ha a Rimmel 10/10, akkor az Astor legyen 9/10.

2013. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Astor Big&Beautiful False Lash Look
2013. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
S-he style zone xxl, semmi sem csinált még ekkora pillákat, lazán leveri a márkás spirálokat!!!
2013. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, ebből nekem a zöld, vízálló van.
2013. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A sárga tubusos lovelyt én is nagyon szeretem! Jó minőségű, nem pereg le, szépen íveli, dúsítja a pillákat. Nem tapadnak össze a pilláim, még ha több rétegben használom, akkor sem! Az alsó pillákat is szépen ki tudom vele festeni, anélkül monokli beütésű pacák lennének utána a szemem alatt. Egy rétegben - főleg az alsó pillákon - nagyon természetes hatása van, több rétegben - felső pillákon - igazán dús, ívelt pillákat eredményez.


Az ára is nagyon baráti, és mivel mindig is középkategóriás termékeket kerestem, mert erre van pénzem, nagyon szeretem ezt! A többi hasonló árú szempillaspirálokkal sosem voltam ennyire elégedett (essence, avon, oriflame).

2013. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!