Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak olyan nők rajtam kívül...

Vannak olyan nők rajtam kívül akiket teljesen hidegen hagynak a cipők? Ruhákra bármennyit el tudnék költeni (ha tehetném) de cipőt csak akkor mikor feltétlenül szükséges.

Figyelt kérdés
Pár alapdarab ami gyakorlatilag bármivel kombinálható, nem viszem túlzásba a cipővásárlást mert szerintem fölösleges gyűjteni őket. Idegesít, hogy minden nőt cipőmániásnak tartanak.

2013. máj. 22. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

cipőim:

-télire csizma

-sima cipő amit bármihez felveszek

-alkalmi cipő

-tornacipő

ennyivel bőven elvagyok,a nővérem meg mindig kiakad hogy miért csak ennyi van

2013. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak a cipők, de még a ruhák is hidegen hagynak. Cipőim: egy téli csizma, egy átmeneti cipő, egy nyári szandál és egy fekete alkalmi. 26n
2013. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, nálam is pont ez van, kivéve, hogy nincs nővérem :D

szóval én se vagyok cipőmániás, de a ruhákért ölök! :D

2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele:DD felsőket, ruhákat gyűjtöm, cipők nem érdekelnek, van egy csizmám, egy sportcipőm, egy szandálom meg egy átmeneti cipőm és ennyi..ja, meg egy ünneplőféle..már szüleim izélgetnek, hogy vehetnék valami cipőt, mert már beázik meg stb., de én utálok cipőt venni..


23/N

2013. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a dilije. :) Nekem kb. 18 pár lábbelim van mindent beleszámolva, de felét nem is használom. Különösebben én sem vagyok oda a cipőkért, csak akkor veszek mostanában, ha tényleg kell, mert ami van már nagyon kopott. Általában mindenből van egy otthonra való, ami régebbi és kopottabb, meg egy jobb, amiben eljárok. Nálam még az is a gond, hogy nagyon széles a lábam, így egyrészt ritkán kapok magamnak cipőt, szóval nem úgy van, hogy csak besétálok a boltba és veszek. Emiatt ha épp csak körülnézni mentem be, de pont találtam valamit ami jó, akkor valószínűleg megveszem. Nem is nagyon van olyan cipőm, ami tényleg kényelmes, mindegyik tör valahol, ha többet megyek benne, így mindig cserélgetnem kell őket.

A ruhák engem totál hidegen hagynak, csak ami nagyon szükséges megveszem, megpróbálni sem szeretem, csak esetleg otthon.

Én táskamániás vagyok. Nekem a táskák, pénztárcák, neszesszerek a gyengéim. Próbálom visszafogni magam, és nem felhalmozni egy csomót, de így is vannak bőven. A drogéria- és sminkfüggőséget meg ne is említsem... :D

23/L

2013. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik nem menne a másik nélkül. Imádom a ruhákat, cipőket, táskákat. Vannak olyan ruhák, amihez kifejezetten külön cipő kell,úgy van meg összhatás. El se tudom képzelni, hogy például van 25 gyönyörű rucim, és mindegyiket ugyan azzal a cipővel vegyem fel.
2013. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!