Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Három óra múlva formában kell...

Három óra múlva formában kell lennem. Mi az, ami feltétlenül szükséges? És a smink? (lent)

Figyelt kérdés

A régen nem látott egyetemi \\\'barátnőm\\\' meglátogat ma, minden különösebb bejelentés nélkül, csak egy sms-t írt...


Szeretném, ha a lehető legjobb formában látna, amit most ki tudok hozni magamból. Már egy ideje itthon vagyok, nem nagyon voltam mostanság semerre. Mire figyeljek oda? Mi a jobb ha kisminkelem magamat, vagy ha természetes maradok? Eddig mindig tökéletes kislánynak ismert, pedig nem vagyok az. Szeretek bulizni, és minden őrültségben benne vagyok, csak ő nem ezt a formámat ismerte meg a pár év alatt.

Sminkeljem magamat most is tökéletesre, és nézzek ki példásan?

Vagy csak valami laza nyári cucc, halvány, természetes smink, vagy az se kell?

Mit ajánlotok egy itthoni, nyárias sminknek?


Kicsit bediliztem. Mik azok, amiket mindenképpen ellenőrizzek testápolás ügyileg pl. mert hamar kiszúrja ha nem stimmel? Körmök, sarok, szőrtelenítés...és?


L/27

Szerintetek mi az, amire feltétlenül oda kell figyelnem?


2009. júl. 23. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te jól érzed magad.Öltözz úgy mint máskor,ha sminkelsz máskor is,akkor sminkelj most is.Szőrtelenítésre,körmök ápoltságára,bőr hidratálására figyelj oda nagyon!:)
2009. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy laza sminket dobj fel, valami laza nyári cucc. Szerintem ő is eléggé érdekesnek találná ha beállítana és Te otthon ülnél bulis sminkben, bulis ruhában, nem?:) A körmeidet esetleg megcsinálhatod szépre, a szörtelenítés a látható helyeken persze, de nem hiszem, hogy le fogja ellenőrizni, hogy van-e bőrkeményedésed. Nyugi:)
2009. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem légy természetes, vegyél fel valami laza nyári cuccot, esetleg tegyél fel egy halvány sminket (egy kis szempillaspirál pl. elég ebben a nagy melegben). Legyen rendben a körmöd, hajad, szőrteleníts, fújd be magad nem túl erős illatú parfümmel, ha van kedved. És a legfontosabb, hogy vállald fel, amilyen vagy, miért kellene neki megfelelned? :)
2009. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hajjaj, igazatok van. alaptalanul pánikoltam be hirtelen :)

köszönöm..

2009. júl. 23. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg bepánikoltál :D

Én lemondtam volna az egészet, nekem szóljon előre. Elmentem volna aludni oszt' jól van :DD


De szerintem ne öltözz ki nagyon otthonra mert akkor azon fog nevetni magában. Elég egy laza kis nyári smink, vagy ha anélkül is szép az arcod az se. Szempillaspirál mehet, az mindig jól jön :) Felveszel valami laza nyári ruhát és kész. Szőrtelenítés ilyesmi mehet, mert az kilátszik...

készíts valami koktélt, vagy hűts majd be italt esetleg szaladj le egy csomag ropiért stb. Legyen mivel kínáld.

Aztán majd beszélgettek és kész.

2009. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a hajadat ne felejtsd el megcsinálni :) nem kell nagyon, csak valahogy álljon.
2009. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!