Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem az arcom...

Hogyan sminkeljem az arcom hogy ne legyen olyan pufi?

Figyelt kérdés
kerek arcom van,de nem vagyok kövér se..a hasam lapos viszont az arcom kicsit kerekebb.Tapasztalatom az volt hogy a fiúk azt mondták cuki,viszont engem idegesít..segítsetek légyszi hasznos tippekkel!

2013. máj. 15. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Barnább púderrel lehet árnyékolni az arcot, és úgy tűnik, mintha keskenyebb lenne. Én nem szoktam csinálni, szóval sajnos nem tudok segíteni, hogí hova kell pontosan tenni a púdert.
2013. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért köszi:)
2013. máj. 15. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Húzzál egy dobozt a fejedre
2013. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gratulalok az inteligencia szintedhez
2013. máj. 15. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha Youtube-ra beírsz vmi olyasmit, hogy "How to contour your face", több ezer videót fogsz találni a kontúrozós arcvékonyításról... meg aztán te is tesztelheted magadon, mert minden arcformához kicsit máshogy kell nekikezdeni. Egyébként nagyjából úgy van, hogy az arccsontod alatt picivel épp hogy csak egy leheletnyi matt bronzosító púdert felviszel, és szépen eldolgozod... esetleg alul az állkapocs vonalára is tehetsz egy picit.
2013. máj. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kerekebb "cuki " kategória arcom van .. Ahogy fentebb is írták a kontúrozás jó megoldás, nem kell hozzá szakértelem egy matt bronzosító esetleg egy sötétebb púder ( legcélszerübb ferde kontúr/ pirosító ecsettel) kell felvinni a fültötől az arc csont vonala alá közvetlen kb az arc csont közepéig majd ezt finomítva kicsit elsatírozni és egy leheletnyit tenni a halánték tájára hajtő mentén. Utánna ha pirosítót is használsz akkor semmiképp sem az almácskák közepére kend attól csak még kerekdedebbnek látszik az arcod hanem inkább az almácskák külsö felére. Ezen felül még lehet játszani a highlight-al is ha egy kicsit teszel a pirosító feletti részre így kicsit csontosabbnak tünik. Amugy kontúrozázra simán megfelel egy sötétebb alapozó is és ha nem kedveled a csillámos vagy satényfényü dolgokat akkor pont megteszi egy világosabb alapozó vagy folyékony korrektor is highlightnak.
2013. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. máj. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!