Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem magam a...

Hogy sminkeljem magam a hétköznapokra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindig úgy sminkelem magam, hogy szempillaspirál, fekete szemceruza és szájfény...de ez már olyan unalmas...Nem ajánlanátok nekem sminkeket így hétköznapra mandula vágású kék szemhez? Pl gondolkodtam a szájkontúr ceruzán és a rúzson...és akk már a szájfényt lecserélném :) de a szememre...Adtok nekem tippeket? :) Előre is köszi! 16/L
2013. máj. 2. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A szájkontúr abszolút divatja múlt és mivel nem tűnsz egy gyakorlott sminkesnek nagyon nem ajánlom... Kék szemre igazából majdnem minden jól áll szerintem, de maradnék a feketénél vagy ezüstnél. Tök jól fel tudja dobni egy sima csillogó szemhéjtus (DM-ben lehet venni). A rúzzsal meg nagyon kell vigyázni ilyen fiatalon főleg tök idétlenül is festhet... :D Amúgy újíts be egy szemhéjpúder készletet és nézd meg mi álla legjobban... :) Ezer meg egy sminktippet találni a neten.
2013. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rúzs sztem jól néz ki, akár egy vadabb szín mondjuk vörös, csak hát tudni kell hordani. Egy kis kísérletezést azért megér, próbáld ki sztem.


A szájkontúr viszont nem ok.


Szemsminknél pedig bátran bevethetsz színeket, nem sok az hétköznapra, ha nem viszed túlzásba.

2013. máj. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja utsó vagyok, persze elfelejtettem az alapszabályt írni amit talán tudsz is, h vagy a szádat hangsúlyozd v a szemed. Tehát piros rúzs de akkor max vmi nagyon egyszerű fekete szemceruza, vagy szemeekt kiemeled de akkor csak halvány rózsaszín szájfény.
2013. máj. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!