Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok nekem ajánlani jó...

Tudtok nekem ajánlani jó bb-krémeket?

Figyelt kérdés
Ha le van kenve az arcom alapozóval mindig mindenki megdicsér, hogy milyen szép arcom van, meg hogy milyen barbi babás külsőm van alapozóval xd..nem szeretnék alapozót használni, mert még csak 16 éves lány vagyok és nem szívesen roncsolnám a bőrömet alapozóval...mert nem az a baj, hogy pattanásos vagyok, hanem kicsit mitezseres és kicsit egyenletlen a bőröm, de szerintem azt BB-krémmel is meg lehet oldani :) Tudnátok ajánlani jó BB-krémet ami nektek bevált? :) És kell púderrel fixálni? Előre is köszi a válaszokat! :) 16/L

2013. ápr. 27. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Missha BB vált be.
2013. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helia-D BB Krém :)
2013. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Boltban kaphatóból Essence Pureskin a legjobb. A te bőrödre ez bőven elég. Nem kell púder rá.
2013. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!