Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11 éves vagyok, és nagyon...

11 éves vagyok, és nagyon recés kipatogzott a bőröm, tudtok krémeket ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valaki tud egy nagyon jó krémet amit már ha 1x használom sokkal puhább, sejmesebb lesz a bőröm? (amit gyerekek is használhatnak)
2011. ápr. 19. 16:58
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint az arcom ilyen recés stb...
2011. ápr. 19. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnállak,nekem is 11 évesen kezdett el kipattogzani a bőröm mostanra már jórészt csak piros,de utálom :(.

Esetleg ezt tudnám ajánlani: [link]


Vagy más garnier dolgokat,de ezek sem teljesen hatásosak,bár puhább lesz a bőröd tőle,de nem sokáig. Ha kicsit idősebb leszel menj el bőrgyógyászhoz anyukáddal,vagy valaki mással ,mert sokat segít,nekem is segített ,bár most mint már mondtam piros,de nem annyira ragyás és érdes.

2011. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk BABA testápoló, vagy Hidratáló krém? Én még nem próbáltam de azt mondják, hogy jó, nekem is száraz a bőröm! :S :((( [link]
2011. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Jhonsonsnak a popsikenőcsét nagyon sokan dícsérik.
2011. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,az utolsó két válaszoló válaszával nem teljesen értek egyet.Azért nem,mert igen amit írnak az mind szép és jó DE csak a recés,száraz bőrre,a pattanások pedig még inkább előjönnek a zsíros kencéktől. Nem bántani akarom az előttem szólókat,csak a tapasztalatomat akartam elmondani és ezzel segíteni neked. Persze nem muszáj nekem hinni,d azért próba szerencse. :)
2011. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
De utolsó!!? Ki mondta hogy vannak pattanásai is??? :O -.-
2011. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!