Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a smink ugye nem sok?

Ez a smink ugye nem sok?

Figyelt kérdés

Törekszem a természetességre, viszont néha kell korrektort használnom. Szerintetek a szempillaspirál és a szemceruza nem sok? Nem cicásra szoktam kihúzni, csak simán.

Jó lenne smink nélkül járni, de akkor meg úgy érzem, nem vagyok elég szép. Ti hogy sminkeltek?



2013. ápr. 25. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok.

Nekem muszáj alapozót használnom, mert zsíros a bőröm és elég fényes sajnos. Ezen kívül csak szempilla spirált használok. Meg néha világos lila szemhéjfestéket.

2013. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kevés katagóriába tartozik.


Amiket én használok: mattító sminkalap, alapozó, korrektor, púder, bronzosító, pirosító, szemhéjtus, szempillaspirál, szőlőzsír/rúzs/szájfény és amikor kedvem van hozzá akkor szemhéjfesték.


Leírva ez talán soknak tűnik, de még ez sem sok.


19/L

2013. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok! Igazából kb. kevés :D persze attól függ hány éves vagy, ha 12 akkor már sok, ha 15-18 akkor teljesne rendben van, ha meg 20onvalahány, akkor vagy szerencsés vagy hogy szép az arcbőröd és az arcod, vagypedig a kicsit kevés kategória :)


Ha az összhatás természetes, akkor az alapozó, púder, szempillaspirál, szemceruza, szájfény se sok egyáltalán. Csak meg kell tanulni ügyesen sminkelni, mert van egy kis különbség a természetes, alig feltűnő smink és a vakolatnyi festékréteg között!


Én azt hazsnálok amit írtam, meg néha színes szemfesték, esetleg rúzs, de ezeket csak ritkán, vagy buliba. Nem vagyok az aki smink nélkül ki se lépne az utcára, de ha az egész napomat bent töltöm v találkozom valakivel, akkor alapozó púder stb nélkül tuti nem indulok el.


22/L

2013. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy 17éves vagyok:)
2013. ápr. 25. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem sok, én is mostanában csak alapozót és szempillaspirált használok :)
2013. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sok, mostanában én is kb. ennyi sminket használok. Egy kis BB krém, korrektor, szemceruza vagy vékony tusvonal a szempillák tövébe, szempillaspirál és egy könnyű ajakápoló.


Ez könnyű, tavaszi viselet, és még egy egyszerű is. 5 perc alatt kész van és indulhatok is. :D

2013. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. De ne hallgass rájuk, nem is kevés. Én a napjaim nagy részében abszolút smink nélkül járok, és mégis túlélem. Viszont később jól jöhet egy alapozó, de figyelj rá, hogy inkább valami könnyebb fedésű, hidratáló hatásút válassz.
2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!