Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó világos bőrre? Vagy...

Alapozó világos bőrre? Vagy esetleg korrektor? Mit használtok ti?

Figyelt kérdés

Nagyon világos bőröm van, és még nem találtam olyan alapozót, ami passzolt volna hozzám. Az egyik nem fedett, a másik sárga volt, állag-illat téren sorra buktak a termékek...most a Garnier olajmentes színezett hidratáló krémjét használom, de ez is elüt, a nyakam és az alatta lévő terület fehéren világít :(

Mit javasoltok? Térjek át a korrektorra, és csak a problémás helyekre kenjem? Esetleg hasonló Hófehérkék, ti hogy oldjátok meg? Előre is köszönöm! 18/l



2013. ápr. 23. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy tele bőrhibákkal akkor elég a korrektor.

Én Bourjois alapozót használok, én abból találtam világosat, de ha nem jó neked a sárgás árnyalat akkor ott van a MAC, meg hasonlók, abból tuti találsz jót.

2013. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szinezett hidratálót használtam, szintén világos a bőrőm :) Illata is kellemes volt, engem a barackra emlékeztetett :D mostmár alapozót vettem, sötétebb, de nem vészes :)
2013. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én por állagú púdert használtam, azt hiszem, Loreal-t de már nem emlékszem. 2000 Ft körül volt. :)
2013. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olajmentes Garnier BB krémet használok, és ha néha szükséges, akkor helyenként korrektort.
2013. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
max factor cc cream 40-es fair árnyalatban :)
2013. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!