Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell ugy spirálozni,...

Moja2001 kérdése:

Hogy kell ugy spirálozni, hogy a szempilla szép nagy legyen és hogy ne ragadjon ossze?

Figyelt kérdés
A válaszokat elore koszonom !!! :)

2013. ápr. 3. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd végig többször egymás után a szempillaspirált a szempilládon. Inkább várd meg míg megszárad egy réteg, kb 5 perc, és utána kend át újra.
2013. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifésülöd spirál után akkor nem ragad össze.
2013. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszii a hasznos válaszokat!!! :)
2013. ápr. 3. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is kell egy jó szempillaspirál. Na most nem kell a legdrágábbakra gondolni, mert nem biztos, hogy azok lesznek a legjobbak! Nekem pl. a NYC és a lovely spiráljai is beváltak és ezek nem is drágák.


Másrészt én úgy szoktam, hogy áthúzom egyszer a szempilláimon a spirált a szélén, utána a belső résznél is (ezt nem bírom értelmesebben leírni, az a lényeg, hogy egy húzással nem éri a spirál keféje az összes szempillámat). Utána még egyszer áthúzom a kefét a szempillámon és a szempillám hosszának a közepénél kb. megtartom egy kicsit a spirált és várok pár mp-t. Ez azért jó, mert így sokkal szebb íve lesz a szempillámnak.

2 rétegben nekem nagyon jó, mert nem ragad össze a szempillám (ha netán mégis összeragadna, száradás után szempillafésűvel átfésülöm és szétválnak a pillák), hosszú, ívelt, dús pilláim lesznek tőle. :)

2013. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom az utolso válaszadonak :)
2013. ápr. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!