Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt vegyek?...

Milyen parfümöt vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok,nemsokára lesz a szülinapom,nagyjából mindenem megvan ami kell,ezért arra gondoltam hogy parfümöt kérek.Tudom menjek el boltba...De ott nagyon sokféle van és megköszönném ha egy picit szűkítenétek a kört:). A lényeg:Fiatalos legyen,ne tömény arcszesz illatú:D és inkább Nyári legyen:)
2013. márc. 12. 18:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
gondoltam:) szerintem az hogy mindenem megvan,ami kell, még nem elkényeztetés. Ugyanannyi "cuccom" van, mint bármelyik másik srácnak,nekem ez elég. ezért írtam hogy ...ami kell. Szerintem a mai világban nem akkora luxus egy számítógép,bicikli,pár ruha,pár jó könyv és egy galaxy mini.
2013. márc. 19. 14:07
 12/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne elkényeztetett?... Én is kb így fogalmaztam volna meg a kérdést... Ha meg csak annyit kérdez, hogy milyen parfümöt kérjen, az lett volna a válasz, hogy "inkább könyvet, művelődjél...", stb. Szerintem semmi gond nincs a kérdéssel, nem arra gondoltál, Kérdező, hogy van 2 TV-d, nem kell egy 3-dik, stb, ugye? :) jó a kérdés :D
2013. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát nagyon sok van nekem ezek tetszenek : Lacoste fehér,kék Diesel only for brave tatto, Paco rabbane one million,black xs legjobban :D ezeket érdemes megnézni esetleg Armani sport,gio
2013. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
ha 15 évesen azon töröd a fejed, hogy milyen parfümöt kérjél, akkor ki van nyalva a segged, öregem.
2013. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15 évesen miért ne vehetne parfümöt ? Ha vki add magára az nem igénytelenség 1 parfüm igaz drága de 5-6 hónapig simán elég...
2013. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
add magára és nem igénytelen attól még nincs elkényesztetve*
2013. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

egy szóval sem mondtam, hogy ne akarjon parfümöt, vagy hogy igénytelen.


Azt mondtam, hogy el van kényeztetve.

2013. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen.nem arra gondoltam,hogy nincs szükségem a 3. full hd led 3D TV-re :)
2013. márc. 24. 16:38
 19/21 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit kérjek születésnapomra?
2013. márc. 24. 16:39
 20/21 A kérdező kommentje:
Na jó,mindegy,hogy mit írtok,úgyis parfümöt kérek,clinique happy for men milyen? fiatalos?
2013. márc. 24. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!