Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt vegyek?

Milyen parfümöt vegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek jövőhéten névnapja lesz és arra gondoltam hogy veszek neki 2000 Ft környékén parfümöt. Milyet ajánlanátok?
2012. ápr. 13. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

2000 ft-ért parfümöt? hát nem lesznek valami jók arra készülj fel,jobb parfümök 4-5 ezer ft felett vannak amik tartósak és jó az illatuk is nagyon. rossmannos újságot nézem neked most ilyen akciók vannak:

espirit 15 ml-s 2800 ft

adidas 50 ml 2300 ft

lacoste 15 ml 2500 ft

Mexx 3000 ft

bruno bannani 3000 ft

Gabriela Sabatini 3000 ft


ezek most akciósak rossmannban szerintem egyiknek sincs azért rossz illata sőőőt.. Csak nem olyan tartósak:)

Nekem ami még bejött az essence márkából vampire's love az tartós is jó illata van az is 2-3 ezer ft környékén van:)

2012. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

DM-ben vannak 1500-2000 Ft körül ugyanilyen Playboy cuccok.


[link]

2012. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de az nem sima parfüm hanem csak deo,semmit nem ér szinte:) Dezodorjának tartósabb illata van:)
2012. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!