Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fájdalmas köldökbe a...

Mennyire fájdalmas köldökbe a piercing és nagyon vagy eléggé begyullad, ha először nem gyógyfémet rakok bele és nem is nemes fémet? (nem vagyok fémallegriás)

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fáj a köldök piercing, nekem már volt több is, egyik sem fájt.

Ha nem vagy fém allergiás, akkor nem lesz gyulladás meg semmi. Gondolom viszed a piercinget, mert ha viszed magadnak, akkor sokkal olcsóbb, azaz nálunk így van. Na azt ott úgyis lefertőtlenítik. Ja és persze, leragasztják majd a púpodat egy gézlappal, h még véletlenül se akadj bele, és ne is legyen oka a fertőzésnek.. ;)

2009. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már 10000000000000000000000x fent van. a keresőbe írd be, hogy köldökpiercing, kiad csomót -.-
2009. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát amikor szúrják az a fél perc igenis fáj szerintem. De nagyon megéri, mert utána egyáltalán nem fáj. De 1000 Ft alatt kapsz orvosi fémet, szerintem az jobb lenne elsőnek.... De ahogy gondolod. Betadin oldatot mindenképp vegyél hozzá, és naponta mozgasd.
2009. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!